Interstellar Uzay Sergisi

İrem Çamarası 13.06.2016

Interstellar Uzay Sergisi, Torium Alışveriş Merkezi’nde sizleri bekliyor…

Pek çoğumuz küçüklüğümüzden beri uzayın derinliklerini merak ediyoruz. Bu yüzden izlediğimizde bizi en çok etkisi altına alan filmlerden biri de Interstellar olmuştur. Uzay hakkında birçok film izlemiş, kitap okumuş olabilirsiniz. Fakat en kapsamlı deneyimi, İstanbul Torium Alışveriş Merkezi’nde 4 Haziran - 4 Eylül arasında ziyaretçilerle buluşacak olan sergide yaşayacağınızı tahmin ediyorum. Interstellar Uzay Sergisi ile 2030 senesinin teknolojisine gideceksiniz.

Interstellar Uzay Sergisi

Bilim, sanat ve teknolojinin hangi boyutlara ulaşacağını göreceğiniz sergide uzayın gizemlerine de göz atma şansı bulacaksınız. Sergi, video mapping ile 3 boyutlu ve etkileşimli enstalasyonların artırılmış ve sanal gerçeklilik teknolojilerini, 360 derece sonsuzluk algısıyla ziyaretçilerine sunuyor. Big Bang’den kara deliklere, Mars yüzeyinden Ay yüzeyine, Güneş sisteminden yıldızlara uzanan uzay yolculuğunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Eğer sizin de en gizemli bulduğunuz konu uzayın derinlikleriyse, 4 Eylül tarihine kadar sürecek olan bu sergiye mutlaka uğrayın…

İrem Çamarası


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.