Injustıce 2 Resmi Tanıtımı Önümüzdeki Haftasonu Olacak

Nural Özel 10.06.2016

Injustice 2'nin oyun içi videosunu, Mortal Kombat X'in E-spor finallerinde görebileceksiniz.

NetherRealm'in yeni dövüş oyunu Injustice 2, normalde önümüzdeki hafta E3 oyun fuarında tanıtılacak. Fakat geçenlerde yapılan bir duyuruya göre, oyun içi görüntüler için E3'ü beklememize gerek yokmuş. Kreatör Ed Boon tarafından Twitter'da yapılan açıklamada, yarın (11 Haziran) Mortal Kombat X'in E-spor finalleri esnasında, saat 17:00 civarlarında Injustice 2'nin oyun içi ( gameplay) görüntülerin yayımlanacağı söyleniyor.

Injustıce 2 Resmi Tanıtımı Önümüzdeki Haftasonu Olacak

Geçtiğimiz günlerde serinin ikinci oyunu Injustice 2 için bir fragman yayımlanmıştı. Fragmana şuradan ulaşabilirsiniz. Superman, The Flash, Batman, Aquaman ve Supergirl'ün göründüğü fragmanda; her karakter bir başkasını dövüyor. Fragmanda ilgi çekici noktalardan bir diğeri ise, her kahramanın bir zırha sahip olması. Her ne kadar Superman'e zırh vermelerini komik bulsam da zırhların karakterlerimizi daha bir havalı gösterdiği de aşikar.

Injustıce 2 Resmi Tanıtımı Önümüzdeki Haftasonu Olacak

Fransalı bir oyun haber sitesi olan Gameblog.fr üzerinden, yakın zaman içinde Injustice 2 için çalışmalara başlandığına dair bir haber yayımlanmıştı. Bu haber hakkında yazdığım yazıya da şuradan ulaşabilirsiniz. Batman ve The Flash'ın göründüğü bir afiş ise hemen bu haberin arkasından internete sızdırıldı. Yarın, bakalım, oyun ile ilgili ne gibi detaylar öğreneceğiz. Injustice 2 için beklemede kalın!

Nural Özel


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.