Hugh Jackman Hayranlarına Müjde

Onur Arslan 01.06.2016

Wolverine 3’ten ilk fotoğraflar servis edildi.

20th Century Fox, resmi olarak duyurduğu Wolverine’in New Orleans setinden ilk fotoğrafları yayınladı. 2013 yapımı The Wolverine’den sonra ikinci kez bir Wolverine için kamera arkasında olan James Mangold’un yönettiği filmin kadrosunda, şimdilik duyurulduğu kadarı ile Hugh Jackman, Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook mevcut.

Söylentilere göre Liev Schreiber’in de Victor Creed (Sabertooth) rolüyle filme dahil olabileceği konuşulmakta. Filmin konusu, “Old Man Logan” adlı Marvel hikayesine dayanmakta imiş. Artık yaşlanmış Wolverine’imizin, ıssız bir vahşi batı coğrafyasında atıldığı bir macera konu edilecekmiş, ancak orijinal hikayede yer alan Hawkeye, Hulk ve Red Skull karakterleri, telif hakları 20th Century Fox’da yer almadığından filme dahil olamayacak. Bunun yerine sadece X-Men karakterleri ile film çekilecek.

Bir süper kahraman filmi için büyük bir risk olan “R-Rated” kategorisi, yani bizdeki 18+ işaretine tekabül ediyor, bu filme de uygulanabilirmiş. Bu riskin alınmasının ciddi ciddi düşünülmesinin tek sebebi de geveze Deadpool’un R-Rated gösterilmesine rağmen, gişedeki beklenmedik başarısı. (Deadpool gibi bir filmin başarısının beklenmedik olması da benim için oldukça beklenmedik bir şey aslında.)

Hem rolün gerektirdiği fiziksel görünüm için harcanan eforun kendisine artık ağır geldiğini hem de yakalandığı cilt kanserini gerekçe gösteren Hugh Jackman, Wolverine karakterine son kez hayat vereceğini açıklamıştı. Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere yakışıklı aktör, artık 47 yaşına biri gibi görünüyor (nihayet). 3 Mart 2017’de Amerika’da gösterime gireceği duyurulan filmin bu ilk fotoğraflarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Onur Arslan


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.