Hotiç'den "Hayaller Sınırsızdır" Projesi

Berna Akkurt 29.09.2016

“Renkleri görmüyorum ama onları hissediyorum. En sevdiğim şey resim yapmak ve onlara dokunmak" diyen çocuklar, hayallerini çantalara taşıyor.

“Renkleri görmüyorum ama onları hissediyorum. En sevdiğim şey resim yapmak ve onlara dokunmak. Bu benim dünyam ve bu dünyayı herkesin görmesini istiyorum” diyen 9-13 yaş arası çocukların çizdiği desenler, Hotiç portföy çantalarında hayat buldu.

Hotiç'den

"Hayaller Sınırsızdır" diyen Hotiç, müthiş bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Parıltı Derneği ile bir araya gelerek “Hayaller Sınırsızdır” projesiyle görme engelli çocukların hayal dünyalarını renklerle buluşturdu. Hotiç genel merkezinde gerçekleşen resim atölyesinde görme engelli çocuklar kendi hayal dünyalarını resmederek ortaya birer sanat eseri çıkardılar.

Dün Morini Beymen Zorlu Center'da gerçekleşen lansmanda görücüye çıkan çantalar mağazalarda satışa sunuldu bile. Siz de gelirinin tamamının görmek engelli çocukların kendine güvenen, çevresiyle uyumlu, meslek sahibi ve toplumda saygın birer birey olabilmeleri amacıyla yola çıkan Parıltı Derneği'ne aktarılacağı bu çantalardan birer tane satın alarak bu çocuklara destek olabilirsiniz.

Hotiç'den
Hotiç'den
Hotiç'den

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.