Horlamaktan Sevgili Bulamayanlar Bu Yastıkla Yatsın

Bıyıklılar Ekibi 01.06.2018

Hayır, sevgiliniz yerine yastıkla koklaşın demiyoruz. Bu yastık sayesinde sevgilileriniz artık yatağınızdan kaçmayacak diyoruz.


Hayır, sevgiliniz yerine yastıkla koklaşın demiyoruz. Bu yastık sayesinde sevgilileriniz artık yatağınızdan kaçmayacak diyoruz.

Horlamanın tek beter tarafı sevgili kaçırtması olsa yine iyi. Uykunuzda rahat nefes alamadığınız için tam anlamıyla dinlenemiyor, ertesi günkü enerjiniz düşüyor, ruh haliniz tatsızlaşıyor. Horlayınca sizi dürtüveren yastık Nora, burada devreye gidiyor.

Komodininizin üzerine bıraktığınız Nora, siz uyurken sizi dinliyor. Hormalaya başladığınızı algıladığında yastığınızın altına sıkıştırdığınız ped hafifçe bir titreşiyor. Sizi uyandırmıyor ama horlamanız geçiveriyor. Kulağa hoş gelmiyor olabilir ama canından bezmiş sevgilinizin dürtmesinden her türlü iyidir.


Siz uyurken rahatlayan boyun kaslarınız kendini biraz fazla salıyor ve nefes borunuzu tıkamaya başlıyor. Bu da nefes alırken boğazınızda bir ses oluşmasına yol açıyor. Horlama dediğimiz hikaye bu. Hafif bir dürtülünce kaslar kendini toparlayıveriyor. Nora işte bu prensiple çalışıyor.

Nora, dilerseniz ertesi sabah size horlama seslerinizi de dinletip nasıl çekilmez adamın biri olduğunuzu da kanıtlıyor!

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.