Hey Douglas Sezonu “Pişman Değilim” ile Açtı

Taner Turna 27.09.2016

VEYasin, 70’lerin tozunu aldığı Hey! Douglas projesinden yeni bir şarkı ile sezonu açtık.

Topraklarımızın sağlam prodüktörlerinden VEYasin, Hey! Douglas projesiyle sezon açılışını yaptı. Cem Karaca’dan Kamuran Akkor’a müzik geçmişimizin sağlam isimlerini kendi prodüksiyon masasında harmanlayan Hey! Douglas, yeni şarkılarını bir ay boyunca her cumartesi günü takipçileri ile paylaşacağını duyurdu. Hey! Douglas, açılışı Mine Koşan’dan “Pişman Değilim” şarkısı ile yaptı.

Mine Koşan, Cem Karaca, Kamuran Akkor ve Fikret Kızılok

Özellike son iki yıldır dinlemeyeni, hatta dinleyip dans etmeyeni ıslak odunla dövdükleri Hey! Douglas projesi, 70’lerin psychedelic, funk ve soul şarkılarının tozunu almaya devam ediyor. Müziğine eklediği yeni sesler ve Tolga Böyük’ün sahipsiz ve oynak gitar riff’leri ile Hey! Douglas, 40 yıl öncesinin hit şarkılarına yeni baştan bir form kazandırıyor. Yeni sezonda Mine Koşan, Cem Karaca, Kamuran Akkor ve Fikret Kızılok’un bilenen şarkıları Hey! Douglas tarzı ile kulağımızda çalacak.

Mine Koşan’dan “Pişman Değilim” ile birlikte bir ay boyunca her cumartesi yayınlanacak yeni Hey! Douglas şarkılarını kendisinin YouTube ve SoundCloud kanalları üzerinden dinlemek mümkün. Hey! Douglas ayrıca her şarkısı için yeni bir kapak görseli ile de karşımızda olacak. Dikkatlerden kaçmasın.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.