Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Oğuz Taktak 24.10.2016

Arabanızı koyduğunuz yeri aramaya hatta köpeğinizi kaybetmeye son!

Evet, bu durum hepimizin en az bir kere başına gelmiştir. Arabayı nereye park ettiğimizi unuturuz ve etrafta deli gibi arabamızı aramaya başlarız.

Yada benim gibi sürekli kaybolan bir evcil hayvana sahipsiniz. Anahtarlarınız sizden bağımsız bir yerlerde ortaya çıkıyor yada çıkmıyor. Gerçekten bu baş belası soruna çare geldi.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Buna benzer acı tecrubelerden sonra ancak pahalı bir GPS cihazının arabamızı, evcil hayvanımızı takipte işe yarayacağını düşünürüz. Bu cihazları kullanabilmek için kurulum, aktivasyon ve aylık üyelik ücreti de ödemeniz gerekir.

Bu kadar ücret ödemek yerine telefonunuzdan bir uygulama açıp kaybolan eşyanızın nerede olduğunu görebileceğinizi düşünün! Türkiye’de bunu yapmanız artık mümkün. Tek ihtiyacınız olan yerleştireceğiniz küçük bir cihaz ve bir telefon uygulaması.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Nedir Bu Cihaz?

Bu cihazın adı TrackR. Türkiye’de de satışa sunulan, piyasada devrim yaratacak bu bozuk para boyutundaki küçük cihaza artık hemen sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Nasıl Çalışıyor?

TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. Tek yapmanız gereken TrackR’i akıllı telefonunuzla eşleştirmek ve ücretsiz uygulamayı indirmek.

Sonrasında TrackR’ı arabanıza, anahtarlığınıza, cüzdanınıza ya da yerini tespit etmek istediğiniz herhangi bir nesneye veya hayvana gizleyin ya da yerleştirin.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Şimdi mobil telefonunuzdan uygulamayı açın. Cihazınızın konumu haritada gözükecektir. Arabanızı bulmak istediğinizde “cihazı bul” işlemini seçin. Yeni konumun koordinatlarını hemen elde edeceksiniz.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Ne Kadara Mal Olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuz... Hayır, TrackR’ın en iyi yanlarından biri de oldukça ucuz olması; sadece 85TL. Bu fiyata alacağınız küçük bir cihaz sayesinde kaybettiğiniz eşyanızın, arabanızın yada evcil hayvanınızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenebileceksiniz.

Ürünü TrackR sitesinden satın alabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.