Yeni Mafia 3 Fragmanı, Ana Karakterin Hikayesi Üzerine

Nural Özel 22.07.2016

Haydi, Lincoln Clay'i tanıyalım.

Dün itibariyle Mafia 3 için yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun ana karakterinin hikayesini konu alan bir fragman yayımlandı. Ana karakterimizin ismi olan Lincoln Clay'e itafen "Lincoln Clay The Soldier Trailer " isimli bu fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz. Mafia 3 için henüz çok bir fikriniz yoksa, sizi hemen şuraya yönlendireyim. "Saçmalama, tabii ki biliyoruz Mafia 3'ü" diyenlerle de devam edelim hemen.

Oyunun geliştiricisi 2K tarafından yayımlanan fragmanda, sizin de fark edeceğiniz üzere, Lincoln Clay'in hayatındaki kilit olaylardan bahsedilmiş. Öksüz (anne ve babasız) bir şekilde, tek başına, New Bordeaux'un sokaklarında büyüyen karakterimiz, bir gün çete olaylarından ötürü yakalanır ve Vietnam Savaşı'ına gönderilir. Fakat, Vietnam'daki savaştan sağ kurtulduktan sonra memleketine dönen Lincoln'u kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yeni Mafia 3 Fragmanı, Ana Karakterin Hikayesi Üzerine

Tüm arkadaşlarının ve bağlantılarının, Sal Marcano isimli bir gangsterin yönettiği İtalyan mafyası tarafından yok edildiğini öğrenmiştir. Doğal olarak, intikam almaya ant içen Lincoln, 1968'de İtalyan mafyasını çökertecektir.

Oyunun çıkış tarihi olan 7 Ekim'e pek bir süre kalmadı artık. Heyecan dorukta tabii. Bu arada, oyunun E3 oyun fuarında yayımlanan 20 küsur dakikalık oynanış videosunu izlemediyseniz, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Mafia 3'ün ön sipariş bonusları hakkında yazdığım yazıya da şuradan ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla gelişme için lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.