Helen Mirren Fast 8’te

Onur Arslan 16.06.2016

Fast and Furious serisinin bir sonraki filminin kadrosu yeni katılımlarla genişlemeye devam ediyor.

2015’te verdiği röportajda bir Fast and Furious filminde oynayıp çılgınca araç sürmek istediğini belirten Oscar'lı oyuncu Mirren, Elle ile yaptığı son röportajda, kadroya dahil olmasının onaylandığını belirtti. 5 kez Oscar’a aday olup 1’ini kazanan ve toplamda 113 ödül, 117 adaylık sahibi olan Mirren’ın (The Last Station, The Queen, Gosford Park, The Madness of King George) rolü konusunda, henüz bir bilgi sızmış değil.

Helen Mirren Fast 8’te

Röportajda Mirren, araba sürmeyi çok sevdiğini ve ancak sürüşüne izin verilirse filmde yer almak istediğini de belirtmiş. Vin Diesel’in hayranı olduğunu ve filmde yer almasının nedenlerinden birinin de onunla çalışma fırsatını yakalamak olduğunu da ayrıca belirtmiş.

Helen Mirren Fast 8’te

Filmin şimdiye kadar açıklanmış oyuncuları arasında Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel gibi eskilerin yanında Charlize Theron, Eva Mendes gibi yıldızlar da katılacak. Charlize Theron’un filmin kötüsü olacağı da kesinleşmiş durumda. Theron, Fast and Furious serisinin ilk kadın kötüsü olarak da serinin tarihine geçecek.

Helen Mirren Fast 8’te

Serinin 10 filmle sonlanacağını ve 8. 9. ve 10. filmlerin üçleme (triology) şeklinde çekileceği de gelen bilgiler arasında.

Onur Arslan


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.