Hayranlarına Duyurulur, Michael Jackson’ın Hayatı Dizi Oluyor

Taner Turna 07.07.2016

Tutacak dizinin kokusunu çok uzaklardan alan J. J. Abrams’ın yapım şirketi Bad Robot’un bayrağı altında, Michael Jackson’ın hayatının son dönemi ekranlarda yerini alacak.

Son dönemde müzik dünyasının yıldızları birer birer ya beyaz perdeye ya da dizi sektörüne konu olmaya devam ediyor. Daha parmaklarım The Beatles’ın belgesel haberinin sızısını atlatmadan, bir de Michael Jackson için olanını yazıyorum. Uyarlama furyanın ardından kokuyu alan yapımcılar yer kapmaya devam ediyor. Ama ne olursa olsun, içinde Michael Jackson’ın geçtiği bir şey için heyecanlanmamak ayıp olur.

Sadece yaptığı zamansız işlerle değil, çizgilerin dışına çok defa taşan hayatıyla da fazlasıyla konuşulan Michael Jackson, yaşadığı süre boyunca bir saniye bile sabit kalmayan ruh hali yüzünden ölümünden yıllar sonra dizi dünyasına konuk olacak. Şimdilerde ikinci sezonuna hazırlanan Mr. Robot’un yapımcılığını üstlenen Bad Robot’un elinden çıkacak olan dizi, Tavis Smiley ve David Ritz’in yazarlığını yaptığı “Before You Judge: The Triumph and Tragedy of Michael Jackson’s Last Days” kitabından uyarlanacak.

Hayranlarına Duyurulur, Michael Jackson’ın Hayatı Dizi Oluyor

Dizinin yayınlanma tarihiyle ilgili elimizde bir bilgi olmasa da Michael Jackson’ın yaşamının son dönemindeki gelgitleri yüksek zamanları yakın plandan izleyeceğiz. Şahsi merak konum ise J. J. Abrams’ın yine 12’den vurmayı başarıp başaramayacağı. Bunu hep beraber göreceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.