Hastasıyız Jared Leto'nun!

Defne Taktak 22.09.2016

Jared Leto, şimdi de pop art’ın “babası” Andy Warhol’u canlandıracak.

Suicide Squad’daki minnacık rolüne doyamayanlara güzel bir haberimiz var: Jared Leto, mükemmel bir yapımla, yaldır yaldır geliyor.

Hastasıyız Jared Leto'nun!

Jared, pop art'ın babası Andy Warhol‘un hayatını konu alan filmde başrol oyuncusu oldu. Başrol deyince ne demek istediğimizi anladınız herhalde: Jared Leto, Andy Warhol'u canlandıracak!

Özellikle Joker rolünden sonra genç kızların yüreklerini hop hop hoplatan Jared'ın, Fight Club'daki sıska, sarışın çocuk olduğunu öğrendiğimizde ufak çaplı bir şok geçirmiş olsak da bu rolün hakkını vereceğini düşünüyoruz.

Hastasıyız Jared Leto'nun!

Andy Warhol'un biyografik filminin yapımcılığını American History X, The Social Network, Captain Phillips gibi yapımlarla tanıdığımız Michael De Luca üstleniyor. "Warhol" ismini taşıyacak olan filmin senaristi de Terence Winter.

Warhol, 1960’larda Warhol’un sanat dünyasını kasıp kavuran kariyeri ve hayatına odaklanıyor. Eh, filmin yapımcısı 3 kez Oscar'a aday gösterilen De Luca, senaristi ise Emmy ödüllü senarist Winter olunca, Warhol'un Oscar'ı zorlayacağını da tahmin etmek zor değil.

"Film ne zaman çıkacak?" derseniz, ona bir cevabımız yok. Çünkü bununla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Biz de sizin gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.