Harrison Ford'un Bir Bacağı 1,6 Milyon Sterlin!

Ezgi Özkurt 14.10.2016

Disney'in firması Foodles Productions, Harrison Ford'un bacağı için servet ödeyecek...

Harrison Ford'un Bir Bacağı 1,6 Milyon Sterlin!

Star Wars serisinin geçtiğimiz yıl vizyona giren Star Wars: The Force Awakens filminde bir kaza geçirerek bacağını kıran ünlü oyuncu Harrison Ford, bacağının kıymetini kanıtladı.

1,6 milyon sterlinlik bacak!

Çekimler sırasında bacağını hidrolik kapıya kaptıran Harrison Ford'un, nasıl dayanılmaz bir acı çektiğini tahmin etmek zor değil. Sonuçta, 'kırık değildir, kırılmış olsa duramazdın!' deriz ya hep. İşte Harrison Ford'unki kırıkmış ve doğal olarak yerinde duramamış...

Star Wars setindeki güvenlik önlemi eksikliği

Bu adam Harrison Ford arkadaşlar, ne demek sette güvenlik önlemi eksikliği falan?! Eh, ne oldu şimdi? 1, 6 milyon sterlin (yani 6 milyon TL'nin üzerinde bir para) vereceksiniz sevgili Foodles Productions ve bu size müstehaktır. (Benim cebimden çıkmıyor sonuçta, bana ne? Ehehe...)

Disney'e koyar mı?

Filmin çekildiği dönemde bir skandal olarak duyurulan bu olay, neyse ki çekimlerde bir aksaklığa sebep olmamış. Dolayısıyla filmin vizyon tarihinde de herhangi bir ileri atma durumu yaşanmadı. Ama Harrison Ford bacağının peşine düştü, hakkını aradı ve sesini yükseltti. Disney'in sahibi olduğu Foodles Productions'a dava açan Harrison Ford haklı görüldü. Ve davanın sonucunda Foodles Productions şirketine 1,6 milyon sterlin tazminat cezası uygun görüldü.

Artık öpüşüp barışabilirsiniz çocuklar. Bu iş de tatlıya bağlandı. <3

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.