Haftanın Magazin Gündemi

Zian Ziangil 30.04.2017

8 yıl sonra evlenenler mi dersiniz, aşk dedikodularına 'kanıt' sunanlar mı? İşte bir haftanın gündemi daha...

Niran Ünsal ve Tuhaflıkları

Memleketin namusundan sorumlu aç-kapa şarkıcı Niran Ünsal, 8 yıldır nikahsız birliktelik yaşadığı İbrahim Gugu ile sonunda evlendi. Kliplerdeki açık sahneler yüzünden senelerdir kıyametleri koparan Ünsal, evlenmek için neden 8 yıl bekledi bilemiyoruz ancak çelişkileri bununla da bitmedi.

Trabzon'da evlendikten sonra İstanbul'a dönen çift uçakta Nihat Hatipoğlu ile karşılaşınca fırsatı kaçırmayıp imam nikahı kıydırdı. 12 bin fitte kıyılan imam nikahı ile sonunda dinimizin gerekliliklerini yerine getiren çifti tebrik ediyor, resmi nikahsız yaşadıkları 8 yıllık birlikteliklerini sineye çekiyoruz. Bu nedenle yaşamlarının geri kalanında başkalarının yaşam tarzıyla ilgili yorum yapmamalarını da ısrarla salık veriyoruz.

O Bir Hiperstar

Sunucu değişimi yaşadığı günden beri bir türlü iflah olmayan "Renkli Sayfalar" programı, reyting uğruna Ajdar'a sığındı ancak o da işe yaramadı.

Lerzan Mutlu'nun kişisel telefonundan canlı yayına bağlanan Ajdar, programa konuk olmak için 300 bin avro istediğini söyledi. Hemen hatırlatalım Tarkan, ilerleyen günlerde Azerbaycan'da vereceği konser için 500 bin dolar alacak.

Kendisinin dünya starı olduğunu söyleyen Ajdar reklam filmi için de saniyelik 100 bin dolar istediğini açıkladı. Kendi kurduğu hayal dünyasında yaşayan bir insanı ciddiye alarak programa bağlayan ve reyting kotarmaya çalışan Renkli Sayfalar, maalesef emeline ulaşamadı. Ajdar'ın yer aldığı bölüm reyting listesinde ilk 100'e bile giremedi.

Dedektif Fulden Uras

Fulden Uras'ın başı, başkanı olduğu Hayaller Gerçek Olsa Derneğinin sosyal medya hesabına cinsel içerikli mesajlar gönderen bir kişiyle derde girdi.

Birçok farklı sosyal medya hesabından taciz içerikli mesajlar atan şahsın peşine düşen Uras, adeta bir dedektif gibi iz sürdü. Uras, mesajları gönderen kişinin bir kadın olduğunu tespit etti. Bir tatil beldesinden paylaşım yapan şahsın kaldığı oteli arayarak durumu anlatan ünlü şarkıcı savcılığa başvurdu.

İfadesinde, "Mesajların sahibinin erkek olduğunu sanıyordum. Bu kadar cüretkar mesajlar ancak bir erkek tarafından atılabilir diye düşünmüştüm. Yaptığım araştırmalar sonucu, bu kişinin kadın olduğunu öğrendiğimde büyük bir şok yaşadım ve üzüldüm. Kendisinin cezalandırılmasını istiyorum." diyen Uras'ın şikayeti üzerinde soruşturma başlatıldı.

Diva Aradığı Aşkı Buldu mu?

#semihdogruer couture✌️ #DIVA ile dün akşam prova sonrası ✨✨✨✨
Semih Dogruer (@semoda)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bülent Ersoy'un, genç modacısı Semih Doğruer'le aşk yaşadığı iddia edildi. Doğruer'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşıma aşk sözcükleri ile yorumlar yapan Ersoy, kulislerde konuşulanlara göre Doğruer'le aşk yaşıyor ve en kısa zamanda tekrar nikah masasına oturacak.

Yıldız Tilbe ne demiş: "1,2,3,4 tamam, daha da katlanamam". Ancak anladığımız kadarıyla Ersoy, Tilbe'nin bu sözlerinden hiçbir ders çıkarmamış. Yine kendisinden en az 30 yaş küçük biriyle nikah masasına oturursa sonu malum...

Hadise'nin Dubai Aşkı

Haftanın Magazin Gündemi

Geçtiğimiz günlerde uzun bir Dubai tatiline çıkan Hadise'nin tatili oldukça verimli geçiyor. Ünlü şarkıcı tatiline "tatil aşkı" ile devam ediyor!

İddialara göre ünlü şarkıcı Dubai'de paraşüt eğitmenliği yapan Brandon isimli gençle tanışarak ondan ders alıp atlayış yaptı. İlişkileri kısa sürede aşka dönüşünce ikili soluğu Miami'de aldı. Burada bir süre birlikte tatil yapan sevgililer, ardından tekrar Dubai'ye döndü. Hadise, İstanbul'daki yoğun iş trafiğine rağmen Dubai tatilini uzatıp sevgilisinin yanında kaldı.

Sahi bir Hakan Sabancı vardı, ona ne oldu dersiniz?

Cem Yılmaz'ın "Fi" Aşkı

Cem Yılmaz, son zamanların fenomenleşen internet dizisi "Fi"ye bir bölüm konuk oyuncu olarak katılmıştı. Dizi setinde tanıştığı genç oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşadığı iddiaları, Yılmaz'ın Levent’teki evinden birlikte çıkarken görüntülenmesiyle belgelenmişti.

Yılmaz, ilişkisinin ortaya çıktığı günün ertesinde Çağıran’la basının karşısına çıktı. İkili, Batı Ataşehir’deki bir mekanın açılış partisine birlikte katıldı. Yılmaz, Çağıran’la ilişkisiyle ilgili soruya önce, “Bunu sorma hakkını nereden buldun?” diye kızdı. Kendilerini almaya gelen VIP minibüse bindikten sonra ise, “Hadi sordun, söyleyeyim, Ozan’la seviyeli bir ilişkim var” diyerek espri yaptı.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.