Haftanın Magazin Gündemi

Zian Ziangil 23.04.2017

Ebru Şallı'nın Snapchat kazası! Dövme yaptırmak evliliklere yaramıyor mu? Tuvalette çay içen çarpılır mı? Sponsoru veto eden çift kim?

Haftanın (Belki de Yılın) Skandalı

Haftanın Magazin Gündemi

Bu fotoğraf kime ait bilmiyoruz. Yalnız söz konusu fotoğraf Ebru Şallı'nın kişisel Snapchat hesabından paylaşıldı ve çok geçmeden silindi. Bazı kötü niyetli insanlar fotoğrafın Ebru Şallı'ya ait olduğunu iddia ettiler. Biz bilmiyoruz. Bizce o değil. Zaten avukatı da fotoğraftaki kişinin Ebru Şallı olmadığını açıkladı. Bu nedenle kesinlikle o değil. Evet, evet bu başka biri! Tahminimizce bu fotoğraftaki kişi İbru Ballı. 😋

Sponsor da Neymiş!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, Haziran ayında evleniyor. İsimler bu kadar ünlü olunca reklamını yapmak isteyen firmalar da sponsorluk için kesenin ağzını açmışlar. Ancak çiftimiz "sponsor da neymiş" diyerek gelen tüm teklifleri reddediyormuş.

Yakın çevresine, "biz, nişanda yaptığımız gibi her şeyin Türk geleneklerine uygun olmasını istiyoruz. Bu nedenle düğünü de kendi paramla yapacağım" dediği konuşulan Burak Özçivit, servet değerindeki teklifleri elinin tersiyle itmiş. Bildiğiniz gibi daha önce de Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti düğünleri için gelen tüm sponsorluk tekliflerini reddetmişlerdi.

Evlenmek isteyen fakat maddi imkansızlıklardan evlenemeyen çiftler dururken zaten Türkiye'nin en kaymak tabakasından olan insanlara sponsor olmak, dünyadaki adaletsizliklerin kaçıncı seviyesi oluyor acaba?

Evleniyorlar...

Hakan Akkaya ile Ataşehir'de ortak bir mekan açan Hande Yener, mekan açılışında bombayı patlatmış. Önümüzdeki aylarda çıkacak yeni albümü için çalışmalarına hızla devam eden Yener, bir yandan da düğün hazırlıkları yapıyormuş!

Muhabirlerin "düğün hazırlıkları başladı mı" sorusuna, "kır düğünü olacak çok büyük ihtimalle. Tarihi belli değil daha, kısmet" şeklinde cevap veren Ümit Cem Şenol, işin ciddiyetiyle ilgili ilk sinyalleri de vermiş.

Bugüne kadar hayatına giren hiç kimseyle evlenmeyen Hande Yener, bakalım bu sefer nikah masasını görebilecek mi?

Nurella Artist Oluyor

💚💚💚💚💚
Nur (@nuryerlitas)'in paylaştığı bir gönderi ()

"Bir Hülya Avşar Sohbeti" programına konuk olan Nur Yerlitaş, açıklamaları ile gündeme oturmayı başardı. En dikkat çeken açıklaması ise Cem Yılmaz'la ilgili oldu.

Hülya Avşar'ın "Yakında oyunculuk da yaparsın" sözleri üzerine Nurella, "Aaaa, tabii. Cem Yılmaz" dedi. Avşar, durumu bir süre şaka sansa da Nurella, "Evet, flört ediyoruz. Tabii, evet. Ciddi söylüyorum ben. Yani." dedi. Daha sonra söylediklerinden pişman olmuş gibi yapan Yerlitaş, "Ayy, Cem Yılmaz'ın yapacağı varsa da yapmayacak. Üzgünüm ama söylemek durumunda kaldım" ifadelerini kullandı.

Verdiği kilolarla iyice güzelleşen Nurella'ya oyunculuk kariyerinde başarılar ve hayırlı kısmetler diliyoruz.

Dikkat Çarpılma Tehlikesi

Haftanın Magazin Gündemi

Didem Soydan ne yapsa olay oluyor. Bu kadar skandal harekete rağmen hala çok da parlayamamış olması son derece enteresan ama bu başka bir yazının konusu...

Elinde çayla tuvalete giden Soydan, bu anları sosyal medyadan paylaşınca kıyamet de koptu tabii. Tuvalette çay içmek caiz midir? Umut Eker bu işin neresinde? Didem Soydan tuvaletten çarpılmadan çıkabildi mi?

Tüm soruların cevabı haftaya...

Zehra Okulu mu Bıraktı?

Zehra Çilingiroğlu bildiğiniz gibi Londra'da okuyor. Bir süredir Türkiye'de olan Zehra hakkında okulu bıraktığı ile ilgili bazı dedikodular çıktı. Anne-babasından ayrı kalamadığı için okulu bırakarak İstanbul'a döndüğü konuşulan Çilingiroğlu, Twitter'da da alay konusu oldu.

Ancak Hülya Avşar çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Zehra şu anda Paskalya tatilinde, o yüzden Türkiye'de. Okulu bırakmış değil, devam edecek" açıklamasını yaptı.

Dövme Yaptırmak Evliliği Öldürüyor mü?

Eski manken ve şarkıcı Ebru Destan, uzun süredir evli olduğu Mete Okay İnan'dan boşanıyor. Bu evlilikten 2 çocuk sahibi olan Destan'ın boşanmasıyla ilgili tezi ise oldukça ilginç.

Geçtiğimiz günlerde muhabirlere bir açıklama yapan Destan, “Ben de dahil olmak üzere bugüne kadar kim dövme yaptırdıysa boşandı. Uğursuz geliyor. Alyans yerine dövme yaptırmıştım. Bilseniz ne kadar pişmanım. Allah’ın zoruna gitti işte. Bu dövme yüzünden boşanıyorum. Yeni evlenecek çiftler sakın yaptırmasın." dedi.

Evlenirken yüzük yerine dövme yaptıran ve daha sonra ayrılan diğer çiftler ise şöyle: Ebru Şallı-Harun Tan, Demet Şener-İbrahim Kutluay, Birce Akalay-Sarp Levendoğlu, İrem Derici-Rıza Esendemir.

Ne dersiniz, haklı olabilir mi?

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.