Haftanın Magazin Gündemi

Zian Ziangil 15.04.2017

Türkiye'nin gündemi başka, magazinin gündemi başka! Buyrun haftalık gıybet kotanızı doldurmaya!

Alişan'ı Evlendirme Çalışmaları

Bekarlığın başına vurması ve özellikle cumhurbaşkanına verdiği evlenme sözü nedeniyle ne yapacağını şaşıran Alişan, geçen hafta yayınladığı bu video ile oldukça tepki çekmişti. Videoda gerçekten bir kıza asıldığını zanneden sosyal medya ahalisi Alişan'ın adını neredeyse tacizciye çıkaracaktı ki, ünlü şarkıcı videonun bir kurgudan ibaret olduğunu açıklayınca rahat bir nefes aldı.

Şu sıralar Amerika'da bulunan Alişan'ın izdivaç çalışmaları gıyabında Türkiye'de devam ediyor. Ece Erken ve Esra Erol el ele vermişler ve yakın zamanda münasip gördükleri bir kızı Alişan'a isteyeceklermiş. Erken, adayın ekranlardan biri olduğunu, ailelerin tanıştığını ve yakında kız isteme töreninin olacağını açıklamış.

Lütfen bu formaliteleri biraz erkene alın yoksa Alişan gerçekten etrafına tehlike teşkil etmeye başlayabilir!

Nejat İşler Hep Aynı!

Geçirdiği kötü günlerden sonra Bodrum Masalı dizisiyle ekranlara dönen ve eski başarılı günlerine yeniden kavuşma sinyalleri veren Nejat İşler, maalesef uslanmamış gibi görünüyor.

Geçtiğimiz hafta Asmalımescit'te bir mekandan çıkarken alkolün etkisiyle dengesini kaybedip merdivenlerden sırt üstü yere düşen İşler, mekanın arka kapısından yarı baygın hale çıkarken görüntülenmişti. Ünlü oyuncu daha sonra Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

Daha önce İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jürisinde olacağı duyurulan oyuncunun tedavisi henüz bitmediğinden görevinden ayrıldığı açıklandı. İKSV'den yapılan açıklamada şöyle denildi: "Nejat İşler sağlık sorunları nedeniyle Ulusal Altın Lale Yarışması jüri üyeliğinden ayrılmak zorunda kalmıştır. İşler’e bugüne kadarki desteği için teşekkür eder, acil şifalar dileriz."

Nejat Bey'e, Zerrin Özer'den "uslan artık deli gönül" isimli şarkıyı armağan ediyoruz...

Yılan Hikayesi

Olaylı bir şekilde biten ve aldatma iddialarının havada uçuştuğu ilişkileri hakkında, Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu arasında sular bir türlü durulmuyor. Ayrılık aşamasında Levendoğlu'nun eşini aldattığı iddiaları ortalıkta dolaşırken, Instagram'da yapılan bir paylaşım ibreyi Birce Akalay'a çevirdi.

Haftanın Magazin Gündemi

Balet Can Tunalı’nın kendi Instagram hesabından Akalay'ın yatakta uyurken bir pozunu paylaşıp altına “eve peri geldi” diye yazmasıyla aşk ortaya çıktı. Bunun üzerine Sarp Levendoğlu "gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır" şeklinde bir paylaşım yaparak eski eşine aldatma imasında bulundu.

Son tahlilde Birce Akalay uzun bir basın açıklaması yaparak iddiaları ne kabul etti ne de reddetti.

Aslışah Alkoçlar Bu Ara Çok Popüler

Bildiğiniz gibi son zamanlarda sürekli dillendirilen fakat bir türlü emin olunamayan bir aşk var: Hadise ve Hakan Sabancı aşkı. Bu durum doğal olarak Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi Aslışah Alkoçlar ve Hadise'yi karşı karşıya getirdi. Alkoçlar'ın geçtiğimiz günlerde muhabirlere yaptığı bazı açıklamalar ise fitilin ateşlenmesine yetti.

Muhabirlerin sorusu üzerine Türk popçularını beğenmediğini söyleyen Aslışah Alkoçlar, "Polemik yapmak istemiyorum ama Türk şarkıcılarının tarzlarını beğenmiyorum" dedi. Bu topu göğüsleyen Hadise, Instagram hesabından Mevlana'nın "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözüyle Alkoçlar'a sert bir karşılık verdi.

Bu arada Aslışah Hanım tarzını beğenmediği o popçulardan biri olan Demet Akalın'ın stylingini yapmaya başlayacakmış. Yıldız Tilbe'den sonra Türkiye'nin en kötü giyinen şarkıcılarından biri olan Akalın'ın tarzı bakalım tek kişinin müdahalesiyle ne kadar düzelecek...

Caner Erkin Eşinden Bir An Bile Ayrılamıyor

Asena Atalay'la olaylı ayrılığının yankıları hala devam ederken "hayatımın kadını" dediği Şükran Ovalı ile evlenen Caner Erkin romantizm işini iyice abarttı.

Geçtiğimiz hafta eşi manikür-pedikür yaptırırken saatlerce yanında bekleyen Erkin, görenlere pes dedirtti. Liseli aşıklar gibi bir an bile ayrılamayan çift umarız bu yoğun aşkı çabucak tüketmezler...

Tarkan'ın Kabak Tadı Veren Albümü

"Cuppa" faciasının üzerinden neredeyse 1 yıl geçti ancak Tarkan'ın albüm çalışmaları hala bitmedi. En son albümünün üzerinden tam 7 yıl geçen ünlü şarkıcı, son albümünde "Sevdanın Son Vuruşu" ile yakaladığı başarıyı tekrarlamak istiyor. Bu nedenle yine Aysel Gürel'in kasasına başvurmuş ve "Sevda Tek Nefes" isimli bir şarkıyı kapmış. Çıkış şarkısı olarak düşünülen şarkının bestesi de yine Tarkan'a ait.

Albümle ilgili bir başka sürpriz ise Ajda Pekkan düeti. 6 yıl önce "Yakar Geçerim" şarkısında birlikte çalışan ikili tekrar bir araya gelmiş ve Tarkan'ın yeni albümü için bir düete imza atmış.

Megastar çoluk çocuğa karışıp iyice sıkıcılaşmadan o güzel sesinden bir albüm daha dinleyebilirsek gerçekten şahane olacak!

İş İlişkileri De Bitmiş

Seda Sayan'ın Twitter üzerinden tanışarak yaklaşık 6 yıl aşk yaşadığı Erkan Çelik'le olan ilişkisi geçtiğimiz haftalarda sona ermişti. Sayan, ayrılığın ardından aşk ilişkilerinin bittiğini ancak iş ilişkilerinin halen devam ettiğini açıklamıştı. Ancak geldiğimiz son noktada ikilinin hiçbir ilişkisinin kalmadığı ortaya çıktı.

"Duymayan Kalmasın" programına açıklamalar yapan nam-ı diğer Kadırgalı, "Kilo verdiğim olayı yalan. Ben bir ilişkiyi noktalarsam bende geri dönüş olmaz. Dostça yollarımızı ayırdık ama iş ilişkimiz sürüyor." şeklinde konuşunca Erkan Çelik'ten tepki gecikmedi.

Çelik, Instagram hesabından "kendisi ile hiçbir ilişkim ve hiçbir bağım kalmamıştır. Biten bir ilişkinin ardından arkadaş kalacak karakterde adamda değilim. İş ilişkim de yoktur, arkadaşlık ilişkimde yoktur. Allah yolunu açık etsin." açıklamasını yaptı.

Böylece Seda Sayan'ın hayatımıza soktuğu gereksiz insanlardan biri daha tarih oldu... :)

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.