Haftanın Magazin Gündemi

Zian Ziangil 23.10.2016

Hadise'den Cem Yılmaz'a, Acun Ilıcalı'dan Bayhan'a, İdo Tatlıses'ten Emel Müftüoğlu'na haftanın tüm olayları burada!

Kerimcan Durmaz + Acun Ilıcalı = ?

🖖🏼
Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bu fotoğraf için geçen haftanın en çok konuşulan fotoğrafı dersem yalan olmaz. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile bir araya gelen Kerimcan, bu durumu her zaman yaptığı gibi sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi. E dedikodular da aldı yürüdü tabii...

İlk söylentiler Kerimcan'ın Survivor 2017'de yer alacağı ile ilgiliydi. Neden olmasın? Geçtiğimiz sezon Nihal Candan katıldığına göre Kerimcan da pekala olabilir! Fakat ben size bambaşka bir dedikodu vereceğim...

Daha önce bahsettiğim gibi "İşte Benim Stilim" programı yeniden başlıyor. Programın yeni sezonunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Ivana Sert'in yanında bir jüri üyesinin daha olacağı haberleri yayılmış fakat henüz herhangi bir isim telaffuz edilmemişken Nur Yerlitaş'ın rahatsızlığı ortaya çıkmıştı. (Kendisine büyük geçmiş olsun diyorum.) Geçtiğimiz günlerde hastaneden taburcu olan ve evinde istirahat eden Nurella duyumlarıma göre programın yeni sezonunda yer almaktan vazgeçmiş. Bu durumda Acun Ilıcalı, Kerimcan ile "İşte Benim Stilim" programı için görüşmüş olabilir. Yani çok yakında Ivana ve Kemal'in yanında Kerimcan'ı görürseniz hiç şaşırmayın!

Hadise'ye Haciz Şoku (Mu)

Hadise'nin Trendyol ile olan anlaşmazlığı gittikçe tatsız bir hal alıyor. Marka ile anlaşması devam ederken kardeşinin tasarımlarını giymesi üzerine "reklam sözleşmesine aykırı davrandığı için" hakkında bir dava açılmıştı. Dava sonucunda 250.000 euro ödemeye mahkum edilen Hadise, iddialara göre bu parayı ödememiş ve icralık olmuş.

Buraya kadar her şey normal de nedense bu icra memurları Hadise'nin evi, ofisi dururken bu parayı tahsil etmek için O Ses Türkiye çekimlerinin yapıldığı stüdyoyu tercih etmişler! Sözüm ona Hadise'nin üzerindeki takıları haczedip gitmişler.

Ben bu durumu hiçbir şekilde inandırıcı bulmadım. Hadise için 250.000 euro ödenemeyecek bir meblağ değil. Bu kadar göz önünde olan bir insan yargı kararını hiçe sayıp böyle bir duruma mahal verir mi? Hadi diyelim ki Hadise gerçekten ödemedi ve icralık oldu. Haciz memurları neden öncelikle evine gitmesin ki? Evinde haczedilebilecek onca şey varken, boynundaki takıya mı kaldılar yani?

Tüm olanlardan sonra bir de Hadise'nin evine kapandığı ve hiç kimse ile görüşmediği iddia edildi. Acaba bu haberler maksatlı olarak mı yapılıyor diye düşünmeden edemiyor insan... Neyse ki Hadise duruşunu bozmadı ve Instagram hesabından şöyle bir paylaşım yaptı:

Sibel Can'ın Stylingi Kime Emanet?

❤️ #sadecedenedimmmm👯
Sibel Can (@sibel.can) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Sibel Can geçtiğimiz hafta bu kalp şeklindeki kürk ile adından sıkça bahsettirdi. İlk olarak Kendall Jenner ve Rihanna'da görüp yadırgadığımız bu kürkü bir kez daha Sibel Can'da görmek kürk aşımından baygınlık geçirmemize neden oldu. Sibel hanım tepkileri göğüslemek için her ne kadar #sadecedenedim diye hashtag koysa da aslında kürkü gerçekten satın aldığını da ekleyelim. ;)

Bu arada kendisi Rihanna'ya ilk kez özenmiyor. 2014 yılındaki Altın Kelebek Ödül Töreni'ne de Rihanna'nın taktığına benzer bir bandanayla gitmiş, "Rihanna olayım derken Emine Beder olmuş" eleştirilerine maruz kalmıştı.

Haftanın Magazin Gündemi

Sibel Can bildiğiniz üzere bu sezon "O Ses Türkiye"de jüri üyeliği yapıyor. Haftada 3 gün ekranlarda olan ünlü sanatçının tüm stylingi ise oğlu Engincan Ural'a aitmiş.

Umarım oğlu Sibel hanıma kendi kişisel tarzından bir şeyler katmaya kalkmaz, zira ben birkaç tane facia hatırlıyorum. :) Özellikle şort üzerine kürklü mont giydiği stylingini Nurella görse stüdyoyu terk ederdi!

Haftanın Magazin Gündemi

Teknoloji Gazisi!

Haftanın Magazin Gündemi

Türkiye'de akıllanan teknolojinin ilk kurbanı Emel Müftüoğlu oldu sanırım. Sosyal medyayla arası çok iyi olan şarkıcının sürekli tablet kullanmaktan bileğinde sinir sıkışması olmuş. Bu nedenle bileklik kullanmaya başlamış.

Hay Allah büyük geçmiş olsun! Bir süre iPad'inize veda edersiniz artık. :) Yine de merak ediyorum ne kadar yoğun bir kullanım ki o öyle bileğinizi sakatladı? Maazallah gözünüz miyop olur, aşırı radyasyondan alerji dökersiniz! Bir süre teknoloji detoksu yapın, hem fiziken hem de ruhen rahatlarsınız. :)

Banu Parlak ve 60 Konser

Ben bu kızı arabada görmeyince tanıyamıyorum. Bugüne kadar binlerce kişi arabada şarkı söylerken video çekip koydu, neden Banu Parlak meşhur oldu onu da anlamış değilim. Zaten arabada playback yapan birinin neden meşhur olduğunu hiç anlamış değilim...

Playback kraliçesi, Kasım ayının ilk günlerinde bir tekli çıkarıyormuş. Arabanın ön koltuğundan sahnelere transfer olmaya hazırlanan Parlak, 60 konserlik bir anlaşmaya da imza atmış.

Sahneyi dekore ederken araba şeklinde yapsınlar da bari insanlar yadırgamasın. Allahım ne günlere kaldık!

İdo Malik, Pardon Tatlıses

😏
İdo Tatlıses (@idotatlises) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bu çocuğun durumu hiç iyi değil. Depresyonda falan mı acaba? Hayır, Hande Yener bile bu kadar sık saç rengi ve modeli değiştirmiyor artık. O bile bir noktada durmayı başardı.

İdo Tatlıses'in birkaç gün önce tuhaf tarzı ile zevkimize verdiği kederin etkisi henüz geçmemişken, kendisi bu kez de civciv sarısı mı, küllü gri mi, Adnan Şenses beyazı mı olduğu belli olmayan bir saç rengiyle başka başka kederlere gark etti bizi.

Son saç stili ve tarzıyla Zayn Malik'e benzetmişler kendisini. Siz ne dersiniz?

Bana sorarsanız Dilber haladan bir alıntı yapmak isterim: "Asfalta at pislemiş gibi hoşşik!" :)

Milli Meselemiz: Ateş Et ve Unut

Duraga donucem...gidemem
Cem Yılmaz (@cmylmz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Mustafa Sandal'ın sözleri tartışmalı bazı şarkıları vardır. Mesela "Top" gibi... Ne demek istediğini kendisinin de anladığını sanmadığım bir diğer şarkısı olan "Ateş Et ve Unut" bugünlerde Cem Yılmaz'ın başına bela oldu!

"İkimizin Yerine" filminin galasında kendisine yöneltilen "aşka inanıyor musunuz" sorusunun üzerine Mustafa Sandal'ın bu şarkısını mırıldandığı iddia edilen Yılmaz'ın, Ebru Şallı ile yaşayıp yaşamadığı bile belli olmayan aşkına ayıp ettiği öne sürüldü.

Cengiz Semercioğlu şu sıralar aklayacak birini bulamadığı için olsa gerek hemen Cem Yılmaz'ı eleştiren bir yazı kaleme aldı. Bunun üzerine Cem Yılmaz'la Twitter'dan bir süre tartıştılar.


Şarkıyla Şallı'nın alakası yokmuş

Bütün bunlar üzerine Ebru Şallı da bir açıklama yaparak "Cem Bey'in ağzından çıkanı kulağı duymamış" yorumunu yaptı.

Daha sonra Cengiz Semercioğlu işin doğrusunu anlatan yeni bir köşe yazısıyla Cem Yılmaz'dan özür diledi. Muhabirler film galasında Yılmaz'ın yeni filminde Mustafa Sandal'ın oynayıp oynamayacağı ile ilgili bir soru sormuşlar ve bunun üzerine Cem Yılmaz söz konusu şarkıyı mırıldanarak espri yapmış. Yani konunun Yılmaz'ın aşk hayatı veya Ebru Şallı ile uzaktan yakından bir alakası yokmuş.

Cem Yılmaz böyle bir açıklama yapmış olsa bile, Semercioğlu neden birden duyarlı olmaya karar verdi anlamak mümkün değil. Çünkü geçtiğimiz günlerde Nihat Doğan, canlı yayında Ebru Şallı için "çerez oldu" açıklaması yaptığında Gülşah Saraçoğlu kendisiyle bu yüzden kavga ederken, aynı masayı paylaştığı hemcinsi Bircan İpek de dahil olmak üzere hiç kimsenin sesi çıkmamıştı!

Cem Yılmaz söz konusu olunca mı Ebru Şallı'yı koruyacağınız tuttu, Sayın Semercioğlu?

Hande Yener'in Hit Muamması

Hande Yener geçtiğimiz günlerde Akşam Gazetesi'ne verdiği röportajda her zamanki gibi iddialı cümleler kurup, bunların altını dolduramamış. Son albümü "Hepsi Hit" ile ilgili yöneltilen bir soruya şöyle cevap vermiş Yener: "Albümü dinlemeden önce ‘Hepsi Hit’ ismi, insanlara bir ‘pazarlama stratejisi’ hamlesi gibi görülebilir. Bu durum, albümü dinledikten sonra değişiyor insanlarda. Çünkü bu albümde tek bir hit yok. İnsanların hit olacağına inandıkları tek bir şarkıyı bulduklarında albüm yapmaları, benim standartlarımın çok altında. Ben, her şarkısı hit olan işlere imza atmalıyım, atıyorum. ‘Mor’ henüz listelerden inmeden, aynı listelere ‘Deli Bile’ de girdi. Hatta ilk girdiği dönemde klibi bile yoktu."

Kendisi nasıl bir rüya aleminde yaşıyor henüz algılayabilmiş değilim fakat 'hit' diye bahsettiği "Deli Bile" şarkısının başarısını(!) belgelerle ortaya koymak isterim.

"Deli Bile" Klipsiz İzlenme Sayısı: 33.836.678

Haftanın Magazin Gündemi

"Deli Bile" Klip İzlenme Sayısı: 2.464.605

Haftanın Magazin Gündemi

Toplam İzlenme Sayısı: 36.301.283 (An itibari ile)

Bir şarkıya hit diyebilmemiz için Banu Parlak'ın arabanın ön koltuğunda o şarkıya playback yapması gerekiyorsa eğer, evet "Deli Bile" hit bir şarkı. Fakat Youtube izlenmeleri (sadece şarkıcılar bu izlenmelerle böbürlendiği için böyle söylüyorum) kıstas alınacaksa eğer, üzgünüm "Deli Bile" hit olmayı başaramamış bir şarkı.

Neden mi?

Haftanın Magazin Gündemi

"Deli Bile"den yaklaşık 1 buçuk ay sonra piyasaya çıkan "Cevapsız Çınlama" 90 milyon sınırına dayanmış durumda. Üstelik "no name" bir isim olarak fan desteği almadan bugünlere geldi.

Dilerim Hande Yener bir an evvel o rüyadan uyanır ve geçmişte çalışıp artık görüşmediği (çünkü kendisinin piyasada küs olmadığı müzisyenler bir elin parmaklarını geçmiyor) tüm müzisyenlerle arasını düzeltir.

Çünkü deli bile deli bile deli bile ara sıra laf anlar!

Bayhan Hayatımıza Geri Döndü!

Popstar'la tanıdığımız ve geçmişi nedeniyle programda oldukça zor zamanlar yaşayan Bayhan tekrar aramızda. Hem de hafta içi her gün!

Zuhal Topal'la programına Türkiye'nin bir türlü evlenemeyen gelin adayı Hanife'ye talip olarak gelen Bayhan stüdyoda gerçek bir popstar gibi karşılandı. Bayhan'ın kendisine talip olduğunu öğrenen Hanife küçük bir şok geçirdikten sonra bu duruma oldukça aşina olduğu için olgunlukla karşılayarak kendisini çaya çıkardı!

Çok yakında Hanife tarafından reddedildikten sonra locadaki müzmin bekarların yanında yerini alır Bayhan. Dediydi dersiniz!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.