Haftanın Magazin Gündemi

Zian Ziangil 10.10.2016

Esra Dermancıoğlu’nun “friends with benefit” açıklaması, Lindsay Lohan - Tuğçe Kazaz benzerliği, ikinci terlik faciası, Cem Yılmaz’ın “216”sı ve çok daha fazlası...

Esra Dermancıoğlu'nun "Friends With Benefit" Gecesi

Haftanın Magazin Gündemi

Mukaddes yengemiz, Cennet hatunumuz çapkındır. Gece gezmeyi, eğlenmeyi sever. Geçtiğimiz akşam da Demet Evgar'la birlikte Arnavutköy'de bir mekanda görüntülenmişler. Ama o da ne? Cennet hatunumuz tıpkı sarayda askerleri dip köşe sıkıştırıp öptüğü gibi genç bir delikanlıya bademcik ameliyatı yapıyor!

Haftanın Magazin Gündemi

E yapsın canım, bekar kadın sonuçta diyeceksiniz. Tabii ben de size katılıyorum ama mekan çıkışı muhabirlere yapılan açıklama komik. İçeride saatlerce öpüştüğü adam için "çok samimi arkadaşım" diyor Dermancıoğlu. Eh ne diyelim, Allah herkese böyle bir "friends with benefit" nasip etsin inşallah!

Çağatay Koçtuğ Sendromu

Haftanın Magazin Gündemi

Geçtiğimiz günlerde biten Hayat Sevince Güzel dizisinin setinde meğer neler yaşanmış! Renkli Sayfalar programına katılan Ali Erkazan, şaşırtıcı ve şaşırtıcı olduğu kadar da trajikomik bazı açıklamalarda bulundu.

Hakan Meriçliler'in sete devamlı geç gelmesinden dolayı problemler çıktığını aktaran Erkazan, Meriçliler'in aynı zamanda kadın zaafı olduğunu açıkladı. "Sevgilim yanıma tatile geldi. Kendisi çok cana yakın, içten bir kızdır, Herkese çok saygılı, içten davranıyordu. Bu arkadaş onun bu davranışlarını başka şekilde yorumlamaya başladı" diye konuşan Erkazan, nam-ı diğer Çağatay Koçtuğ'un sete gelen sevgilisine de asıldığını iddia etti.

Bu iddialar sonrasında Hakan Meriçliler, Magazin D'ye verdiği röportajında setteki en ünlü kişi olduğu için kendisine iftira atıldığını söyledi.

Görünüşe bakılırsa Hakan Meriçliler "Yalan Dünya"da resmen kendisini oynuyormuş. OVVV YOOOOO! :)

Ablan Movie Star Bebeğim!

Haftanın Magazin Gündemi

Gün geçmiyor ki Kerimcan'la ilgili bir gelişme daha yaşanmasın. Geçtiğimiz günlerde film yapımcısı Enis Özkan'la İstinye Park'ta bir araya gelen Durmaz bir filmde oynayacak. Hem de başrolde!

İkili arasında enteresan bazı diyaloglar da yaşanmış. Yapımcı Enis Özkan filmin gişesi 5 milyonu geçerse Ferrari'sini Kerimcan'a hediye edeceğine dair söz vermiş. Kerimcan da buna gerek olmadığını, o kadar gişe yaparsa kendi Bentley'sini alacağını söylemiş.

Türkiye'nin en çok gişe yapan filmi Recep İvedik 4,7 milyon civarı gişe yapmıştı. 5 milyon gişe için Kerimcan'a da Recep İvedik tarzı bir imaj falan mı düşünüyorlar acaba? Yoksa bu film de son yıllardaki kötü komedi filmleri furyasının nadide bir parçası mı olacak?

Cem Yılmaz'dan Robot Ayarı

Haftanın Magazin Gündemi

Binnur Kaya'lı Mc Donald's reklamı Cem Yılmaz'ı rahatsız etmiş. Reklamda hamburger yiyen bir robot ve Binnur Kaya'nın serzenişlerini izliyoruz. Cem Yılmaz'ın itirazı tam da bu noktada. Yılmaz reklamdaki robotu G.O.R.A filmindeki "Robot 216"ya benzetmiş.

Haftanın Magazin Gündemi

Ben çok benzetemedim siz ne dersiniz?

Belki de esinlenmeye programlanmıştır Cem bey! :)

Amerika'nın Tuğçe Kazaz'ı

Haftanın Magazin Gündemi

Lindsay Lohan kendini Angelina Jolie sandığı için geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelerek Gaziantep'teki Nizip Konteyner Kenti'ni ziyaret etmiş. Angelina Jolie, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu "İyi Niyet Elçisi" olarak bu işi yapıyor. Bu kadınsa rehabilitasyon aralarında canı sıkılmasın diye yapıyormuş gibi geliyor bana.

O kendisini Angelina Jolie zannetse de bizce ancak kendi ülkesinin Tuğçe Kazaz'ı olabilir.

İkinci Terlik Faciası

Haftanın Magazin Gündemi

Biz bu filmi daha önce seyretmiştik. Gülşen göz zevkimizi mahvetmiş, adeta zevkimize keder vermişti. Asla gişe yapmayan bu filmin ikincisini çekmeye ne gerek vardı sevgili ex Kösem?

Geçtiğimiz günlerde Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin eski kadrosundan Kadir Doğulu, Mete Horozoğlu ve Esra Dermancıoğlu gibi isimlerle bir yemekte görüntülenmiş Beren Saat. "Gucci" markalı ve yaklaşık 3.000 TL değerindeki, yalnızca bayramlarda misafirlere çıkarılan tüylü erkek terlikleriyle restoran girişinde objektiflere takılmış.

Hadi Gülşen hamile, rahat etmek için giydim dedi kıvırdı, sen bu kadar şık bir takımın altına hangi akla hizmet o çirkin terlikleri giydin?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.