Güzel ve Çirkin’den İlk Fragman ve İlk Rekor!

Onur Arslan 26.05.2016

Eski hikayenin yeni görüntüleri çok beğenildi.

Walt Disney’in 2017’de gösterime gireceğini duyurduğu peri masalı projesi Beauty And The Beast’ten ilk fragman internete düştü.

Yönetmenliğini Gods And Monsters ile Oscar’a uzanmış Bill Condon’un yapacağı, 1991 yapımı iki Oscar'lı Güzel ve Çirkin’den uyarlama yapılan filmin başrollerinde Emma Watson (Harry Potter serisi), Ewan McGregor (Trainspotting, Star Wars), Luke Evans (Dracula Untold, The Hobbit: The Battle of the Five Armies) gibi yıldızları izleyeceğiz. Live-action (aslında animasyon olup gerçek oyunculara uyarlanması) yöntemi ile çekilmekte olan filmin ilk fragmanı, fragmanlar tarihindeki rekoru kırarak 24 saat içinde 91 milyondan fazla kez izlenmiş. Bu rakamı sırasıyla Star Wars Force Awakens (88 milyon) ve Captain America Civil War (61 milyon) takip etmekte. (Bu sıralamadaki 3 filmin de sahibi olan Disney’in nasıl bir dev olduğunu bilmem fark ettiniz mi?)

1991 yapımı Beauty and The Beast gösterime girdiğinde henüz 1 yaşında olan Emma Watson’ın sonraki yıllarda izlediği filmin büyük bir hayranı olduğunu ve daha kayda girmeden, rolü oynayacağını hayranlarına açıkladığını belirtelim. Ayrıca The Beast’i oynayacak olan Dan Stevens’ın (A Walk Among the Tombstones, Downton Abbey, Wikileaks: Beşinci Kuvvet) rol için ilk aday olmadığını, listenin başında isim olan Ryan Gosling’in teklifi reddettiğini belirtelim. Rekortmen fragman için sizi aşağı alalım:


Onur Arslan


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.