GTA Online İçin Yeni Fırsatlar!

Nural Özel 11.09.2016

15 Eylül’e kadar birçok indirim ve bonus var!

Bugün yeni bir GTA Online “fırsat haftası”yla karşı karşıyayız. Aslen dün başlayan hafta, bu ayın 15’inde son bulacak. Gelin detaylara bir göz atalım.

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar!

Futbol sezonlarının başlamasına ramak kalan şu zamanlarda, Rockstar Games’in fırsat haftası da futbolvari etkinlikler ile ilgili. Çifte GTA parası (GTA$) ve ekstra deneyim puanı kazanacağınız temel etkinlikler (modlar): Running Back 2, Cross the Line 4 ve Inch by Inch 3. Aralarından favorim olan Inch by Inch’in birinci versiyonu hakkında olan yazıma bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Modlara ulaşmak için ise -her zamanki gibi- Loading (Yükleme) ekranındaki veya oyun içi Pause (Duraklama) menüsündeki playlist’ler arasından “Adversary Modes”a bakmanız yeterli olacak.

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar!

Kazanacağınız ekstra GTA paralarını, eminim ki bu haftaki indirimlerde kullanmak isteyeceksinizdir. Keza, indirimler de hayli ilgi çekici. Mesela yatlarda %50, yat kişiselleştirmelerinde ise %25 indirim var. Ayrıca tüm ofislerde de %50 indirim varken, en yüksek kalite (high-end) apartmanları da %25 indirimle satın alabileceksiniz.

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar!

GTA Online indirim oranları

Tabii ki bu kadar değil. Cargobob ve Buckingham Valkyrie adlı araçlarda da %50 indirim var. Gerçi Valkyrie’yi alabilmeniz için öncelikle “Humane Labs Heist ” adlı soygunu bitirmeniz gerekiyor. Ama konumuz bu değil. Her neyse, son olarak Banshee 900R adlı yarış arabasının geliştirmelerinde de %25 var. Ki bu geliştirmelere hayli ihtiyacınız olacak. Keza 900R, son çıkan araba çarpışma yarışmalarında, ne kadar etkileyici bir araba olduğunu gösterdi . Ve Downtown Loop adlı yarışta, geliştirilmiş bir 900R’yi kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Sonucunda ise, katılanlar arasında ilk 3’e girerseniz, güzel ödüller kazanacaksınız. İlk 3’e giremezseniz de üzülmeyin, katılan herkese triple (normalin üç katı) deneyim puanı verilecek.

PC, Xbox One ve PS4 platformları için hazırlanmış bu fırsat haftasını 15 Eylül Perşembe’ye kadar iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.