GTA Online İçin Yeni Fırsatlar

Nural Özel 15.08.2016

GTA Online hakkında son gelişmeler içeride; buyrun, buyrun.

Bonus, indirim ve çifte RP fırsatlarıyla yine GTA Online gündemimizde. Haftanın adı: Executive Protection Bonuses. 12 Ağustos'ta başlayıp 18 Ağustos'ta bitecek bu fırsatlar haftasına ayrıca yeni bir "Premium Race" -yani Ödül Yarışı- sistemi de dahil olacak. Ödüller konusunda da Rockstar Games'in hayli bonkör davrandığını belirtmek istiyorum.

Premium Race'in birincisine GTA$100.000, ikincisine GTA$30.000, üçüncüsüne GTA$20.000 ödül verilecek. Katılan tüm yarışmacalar, istisnasız üç kat RP kazanacak. Hayli bonkör olduklarını söylemiştim!

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar

Gelelim haftanın esas önemli etkinliklerine. Bu hafta Entourage, Extraction ve Hunting Pack adlı modlarda çifte GTA$ ve RP kazanabileceksiniz! Bu modlara ulaşmak içinse -her zamanki gibi- GTA 5 açılış ekranındaki "Playlist" butonuna basmanız yeterli.

Bu kadarla da bitmiyor. Çifte RP kazanmanın başka yolları da var. Bunlardan bir tanesi; - Salvage, Haulage ve Cargo Delivery de dahil olmak üzere- VIP Work Jobs ya da VIP Challenges'a katılmak. Diğeri de "Executives and Other Criminals" güncelleştirmesindeki görevleri tamamlamak.

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar

Biraz da indirimlerden bahsedeyim. Öncelikle yönetici ofislerinde %50 indirim var. Üstüne, ofis dekor ürünlerinde de %25 indirim var. Ofis dekorlarına güvenlik ya da silah kasaları da dahil. Kısacası, bu hafta kendinize güzel bir ofis alıp, güvenliğini artırıp kafanıza göre süsleyebilirsiniz. Dahası da var. "Further Adventures in Finance and Felony" güncelleştirmesindeki tüm kıyafetlerde %50, Pegassi Reaper yarış arabasında %25, Nagasaki Buzzard atak helikopterinde %50 indirim var.

GTA Online İçin Yeni Fırsatlar

GTA Online oyuncuları için bayram haftası gibi bir hafta olsa gerek. Unutmayın, son gün 18 Ağustos. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.