GTA Online İçin Yeni Bir Fırsat Haftası Daha

Nural Özel 18.09.2016

Ekstra RP ve çifte GTA$ parası kazanmak için acele edin!

Geçtiğimiz hafta olan fırsat haftasının hemen ardından, bu hafta sonu bir fırsat haftası duyurusu daha yapıldı! Ben de art arda yapılan bu fırsatlara bir anlam veremeyerek Rockstar’a bir soru yöneltmek istiyorum: Bu ne gönlü bolluk kardeşim? Neyse, çok da kurcalamayalım. Sonuçta, adamlar bizi düşünüp indirim üstüne indirim, fırsat üstüne fırsat getiriyorlar. Biliyorsunuz bu haftalar göz açıp kapayana kadar bitiyor. O yüzden çok vakit kaybetmeden, hemen detaylara geçelim. Gelin gelin, toplanın.

GTA Online İçin Yeni Bir Fırsat Haftası Daha

Ekstra RP ve GTA$ için

Öncelikle, çifte GTA$ ve RP kazanacağınız etkinlikler, tüm Parachute Jobs atlayışları ve Drop Zone adlı mod. Ayrıca, bu iki mod için Rockstar Games, oyun ekranında özel bir playlist de oluşturdu. Yani, bahsi geçen modları kolaylıkla bulup eksta puan ve paralarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

GTA İndirimleri

Şimdi de indirimlere gelelim. Tüm Warstock Cache & Carry ürünlerinde %50 indirim var. Adından da anlaşılacağı savaş endüstrisi üzerine olan bu ürünlerin içinde, diğer silah ve ekipmanların yanında, savaş helikopteri ve hatta Rhino tipi bir tank bile bulunuyor!

GTA Online İçin Yeni Bir Fırsat Haftası Daha

Başka bir indirim Merryweather servislerinde bulunuyor. Merryweather, oyunun için paralı asker ordusu gibi bir şey. Siz de bunlardan istediğiniz gibi mermi vs. satın alıp bot ve helikopter tarzı şeyleri kiralayabiliyorsunuz. İşte tüm bu Merryweather servislerinde, bu hafta boyunca %50 indirim var.

Kuruma adlı otomobilin zırhlı versiyonunda %25 indirim var. Southern San Andreas Super Autos adlı dükkandan Kuruma’nızı edinebilirsiniz. Silah dükkanlarında (Ammu-Nation) da %25 indirim olduğunu belirtmem gerekiyor. Yani, cephaneliğinizi tekrardan doldurabilirsiniz.

Son olarak, bu haftanın ikramiye yarışının (premium stunt race) “Threading the Needle ” adlı yarış olacağı da Rockstar tarafından doğrulandı. 3 milden daha uzun olan bu motorsiklet yarışı, birçok oyuncuya ecel terleri döktürecek. Keza, yarış parkurunda dönmesi neredeyse imkansız olan dönemeçler (viraj) olacak. Yarış sonunda eğer ilk üçe girerseniz, güzel ikramiyeler (GTA$) kazanacaksınız. İlk üçe giremezseniz de üzülmeyin, katılan herkese normalin üç katı (triple) RP verilecek.

GTA Online İçin Yeni Bir Fırsat Haftası Daha

Fırsat haftası, 22 Eylül Perşembe günü sona erecek , bilginiz olsun. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.