Gta 5 Online Yeni Ek Paketinin İlk Fragmanı Yayımlandı!

Nural Özel 03.06.2016

Further Adventures in Finance and Felony, 7 Haziran'da çıkacak.

Öncelikle şunu belirtmeliyim, yazının devamında "Further Adventures in Finance and Felony"yi FAFF diye kısaltacağım, nedeni malum. Ek paketimizin Türkçe tercümesi ise, "Ekonomi ve Suç Macerasının Devamı" gibi bir şey oluyor. Adından da anlaşılacağı gibi, ek paketimizin ana konsepti suç dünyasındaki yükselişimiz.


Temel bilgilendirmelerden sonra, esas habere geri dönelim. FAFF, 7 Haziran'da GTA Online'a bir güncelleme olarak çıkacak. Öyle ki Rockstar'ın açıklamalarına göre, bugüne kadar ki en büyük ve en kapsamlı güncelleme olacakmış. FAFF, muhtemelen bildiğiniz gibi, 2015'te çıkmış olan Executives and Other Criminals ek paketinin üzerine yazılacaktı. Yakın zamanda çıkan ilk FAFF fragmanına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz:

"Ek paketin içerdiği görevler sonucunda, Los Santos ve Blaine County'nin görüp göreceği en büyük suç babası (kingpin) olacaksınız."

Rockstar'ın FAFF hakkında verdiği mesaj tam olarak da böyle işte. Bunu başarabilmek için ise oyuncular suç ağlarını genişletecekler ve giderek suç dünyasında yükselecekler. Ufak bir ayrıntı olarak, kaçak mallarımızı saklamak için ofis ve depolar kiralamamız gerekecekmiş. Rockstar, sanırsam FAFF'yi elinden geldiğince gerçekçi yapmaya çalışıyor ki şimdilik başarabilmiş gibi de duruyor.


Güncelleme PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak. Ayrıca ek paket ile birlikte GTA Online'a yeni araçlar da gelecekmiş. E o zaman, 7 Haziran'ı iple çekiyoruz!

Nural Özel


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.