Glastonbury 2018 Yılını Pas Geçiyor

Taner Turna 14.09.2016

Müzik dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olan ve her yıl 135 bin müzikseverin ziyaret ettiği Glastonbury Festivali, 2018’i pas geçeceğini duyurdu.

Her şeyden önce bu kötü haberler silsilesinin bir başlangıcı değil. Glastonbury, sonuncusu 2012 yılında olmak üzere 2006 ve 2001 yıllarında da ara vermişti. O yüzden önce derin bir nefes alalım ve rahatlayalım.

Glastonbury'de biletleri

Her yıl festival programı yayınlandığında “kısaca herkes” esprisi yapmaktan usanmadığımız Glastonbury, bu sene ağır toplar kontenjanından Muse, Coldplay ve Adele’i ağırlamıştı. Gelecek yıl 21-25 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek festivalin biletleri ise 6 Ekim’de satışa çıkacak. Sakın 'Madem 2018’de yok, bir ara alırız bilet de gideriz' rahatlığında olmayın. Çünkü o biletler büyük olasılıkla çıktığı gün tükenecek. Aklınızda olsun.

Glastonbury 2018 Yılını Pas Geçiyor

Headliner kim olacak?

Onlarca sahne, bunun 10 katı kadar grup performans sergilese de Glastonbury’de gözler hep Pyramid Stage’de konser verecek headliner’da oluyor. 2017 yılı için benim kişisel tahminim ise gelecek sene de turnesine devam edeceğini duyuran Radiohead ve yeni albümü ile kapıya dayanan Gorillaz’dan oluşmakta. Glastonbury’nin eski toprak kontenjanında ise The Rolling Stones’a yer vermesi beklenebilir!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.