Gizem Memiç’i Bir De Bizden Tanıyın!

Ali İhsan Kaya 03.06.2018

Mesleği, vücut ölçüleri, boyu, kilosu, hobileri ve diğer bilinmeyenleriyle Gizem Memiç...

Kendileri 1990 Gaziantep doğumlu olup bir süre burada yaşamış. Survivor’a katılmadan önceki aktif yaşamını Ankara’da sürdürmekteydi. Bilkent Üniversitesi’nde öğrenci. İç mimarlık ve tasarım bölümünde okuyor (Survivor nedeniyle okulu dondurduğunu düşünmekteyiz). İngilizce biliyor. ("İngilizce bilmeyen kaldı mı?" dediğinizi duyar gibiyiz.) Voleybol oynuyor, resim yapıyor ve yüzüyor. Hobileri bunlarla sınırlı değil. Fotoğraf çekmek , fitness, müzik ve dansla da oldukça ilgili. İkizler burcu olan Gizem kahverengi gözlere sahip.


2010’da Miss Turkey güzellik yarışmasında boy göstermiş ve birinci olmuş. Birinciliği elde ettiği vücut ölçüleri 89-67-99 (Beli de biraz kalın mı ne?), kilosu 55. Bakalım Survivor’dan sonra bu değerler nasıl değişecek?


Güzellik yarışmalarında Türkiye ile sınırlı kalmamış. Aynı yıl hem ABD-Nevada’da düzenlenen Miss Universe yarışmasına hem de Çin’in Sanya kentinde düzenlenen Miss World 2010 yarışmasına da katılmış. Bu yarışmada son 20 finalist arasına kalmayı başarmış. "O kadar da güzel değil be!" diyenlere ekranda izlediklerinin Türkiye güzeli Gizem değil, Survivor Gizem olduğunu hatırlatmak isteriz.


Buraya kadar yazdıklarımız hem bıyıklıların hem Venüslülerin ilgisini çekebilir. Fakat bir olayı var ki, bıyıklıların ilgisini kesinlikle daha fazla çekecektir. Güzellik yarışmalarındaki başarılarından sonra Carl’s Jr. ve Hardee’s markalarının televizyon reklamlarında yer almış, Turkey Sandwiches isimli hindi sandviçlerinin tanıtımını yapmıştır. Eminiz ki ilginizi çekecektir. Buyrun izleyin!Twitter'dan takip etmek isteyenleri görür gibiyiz, özellikle de reklam filminden sonra...


Ali İhsan Kaya


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

ramses
survivor hali daha güzel bence :D
26.Nis
Beğen(0) Beğenme(0)
Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.