Ghost in the Shell: Stand Alone Complex-First Assault Online

Yasin Abay 16.08.2016

Açık Beta’da olan Ghost in the Shell, oynaması ücretsiz yeni oyunlar listesinde ilk sıralara tırmanmaya aday.

Neople tarafından geliştirilen, Nexon tarafndan yayımlanan Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Açık Beta olarak 28 Temmuz 2016 tarihinde oyunculara sunuldu. Devasa çok oyunculu ve oynaması ücretsiz olan oyun Türkçe arayüze de sahip. Oynaması ücretsiz olsa da satışa sunulan bazı ücretli yama ve eklemeler de mevcut. O eklerden biri olan First Assault-Vast and Infinite Crate, Steam üzerinde 125 TL olarak değer buluyor.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex-First Assault Online

Oyun karakterimiz Section 9’a bağlı bir nevi güvenlik görevlisi. Section 9 ise Japonya’nın ilgi çekici ışıklı sokaklarında emniyeti sağlayan ve insanlık tarihinin en ölümcül askerlerinden bile daha güçlü elit bir askeri birlik. Zaman ise ileri teknolojinin bulunduğu ve hayata ciddi değişiklikler getirdiği bir zaman.

Hikayemizin kaynağı Shirow Masamune’nin eseri olan ''The Ghost in the Shell'' çizgi romanı. İleri teknoloji, hayatı ciddi manada değiştirir. Halk ise bu değişikliklere çabuk adapte olur. Tabii her zaman olduğu gibi bu değişiklikleri kötüye kullanmak isteyenler olur.

Burada da halk, süper hackerların hedefi haline geldi. Siber terörizm de çok ciddi değişiklikler geçirerek kendini geliştirdi. Bu duruma karşı koymak için siz de gelişmelisiniz. Kendinizi insanüstü bir hale getirerek yürüyen bir silah haline gelebilirsiniz. Oyunda stratejik saldırıları kontrol edecek, düşman silah sistemlerine sızacak ve SkillSync ile siber yeteneklerinizi keşfederek müttefiklerinizle birlikte düşmana saldıracaksınız.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex-First Assault Online

Yürüyen silah haline gelin demiştik. Gelişen teknoloji, ölümlülüğün sınırlarını genişletmenizi sağlayacak. Isı hedefli dronelar, kurulabilir taretler, termo optik kamuflajlar ve görüşünüzü kızıl ötesine ulaştıracak birkaç teknoloji ürünü size bu yolda çok yardımcı olacak. Diğer Section 9 üyeleri ile teknoloji paylaşımı ve ortak saldırılar yaparak daha etkili savaşlar çıkaracaksınız.

Yıl 2030 ve yer Japonya. İyilerin tarafında iseniz Section 9’a bekleriz!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.