Gerçek “Acıların Çocuğu” 10 Şarkıcı

Frekanz Ekibi 01.06.2018

Hepimizin çocukluk travmaları var ama bu şarkıcıların yaşadıkları bizden biraz daha ağır gibi. Kim bilir, belki de bu acı dolu çocuklukları yüzünden bu kadar iyi şarkılar yazıyorlardır?

Michael Jackson


Michael Jackson’un çok zor bir çocukluk yaşadığı sır değil. Babaları Joe Jackson, bütün kardeşleri hem dövüyor hem de sözlü olarak taciz ediyormuş. Michael dans hareketlerini çalışırken bir yanlış yaparsa kemerle, çelik tellerle dayak yiyor; babasını sadece gördüğünde bile bazen korkudan bayılıyormuş. İçiniz kaldırırsa detayları şu röportajda izleyebilirsiniz.

50 Cent


50 Cent 8 yaşındayken annesi öldürülmüş ve zavallı Curtis’i annesinin ailesi büyütmüş. Annesi kokain satıcısıymış ve bir müşterisi tarafından zehirlenerek öldürülmüş.

Christina Aguilera


Babası, Christina ve annesini fena dövüyormuş. Daha altı yaşındayken annesi babasını terk etmiş ve Pennsylvania’ya kaçmışlar. Christina, “I’m OK” şarkısında bu hikayeyi anlatıyor.

Nicki Minaj


Nicki’nin babası alkol ve uyuşturucu kullanıyor, annesini dövüyormuş. Ancak en kötüsü, annesi içindeyken evi ateşe vermesi.

Eric Clapton


Clapton’un acısı ise, 9 yaşında ablası sandığı kadının aslında annesi çıkması.

Axl Rose


Babası Axl’ı ve annesini dövüyor, annesine tecavüz ediyormuş. Ancak asıl dramatik olan, 2 yaşında Axl’ın da babası tarafından tecavüze uğraması.

Ray Charles


Ray’in erkek kardeşi, 5 yaşında gözlerinin önünde boğulmuş. Ray, 6 yaşındayken görme yeteneğini tamamen kaybetmiş. Neredeyse “Görmez olaydım” dermiş gibi.

Fiona Apple


Fiona Apple’ın zorlu çocukluğu, belki de tüm şarkıcılar içinde en ünlülerinden. 12 yaşında tecavüze uğrayan Fiona’nın hayatı depresyonlar, yeme bozuklukları ve acı dolu şarkılarıla bundan sonra bir daha asla aynı olmamış.

Tom Petty


Tom’un babası, müziğe olan ilgisini hiç onaylamıyor ve efemine buluyormuş. Bu sebeple oğlunu zorla kampa ve ava götürüyormuş. Tom Petty, bugün hala babası ile kabuslar gördüğünü anlatıyor.

Mary J Blige


Mary, 5 yaşında bir aile dostlarının tecevüzüne uğramış ve bu sebeple ilk gençliği alkol ve uyuşturucunun pençesinde geçmiş.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.