Gece Gezmesi: 11 Mekan, 23 Farklı Konser, 1 Gece

Özge Kaya 18.10.2016

İKSV tarafından düzenlenen İstanbul Caz Festivali’nin en genç etkinliği “Gece Gezmesi” 26 Ekim Çarşamba akşamı Kadıköy, Moda, Yel değirmeni rotasında gerçekleştirilecek.

Gece Gezmesi: 11 Mekan, 23 Farklı Konser, 1 Gece

Bir gecede bir konser sizi kesmiyorsa İstanbul Caz Festivali kapsamında 26 Ekim’de gerçekleşecek Gece Gezmesi tam size göre. Kadıköy’de, saat 19.00’da başlayacak “Gece Gezmesi” konserlerini tek bir bilet alarak takip edebilir, kendi konser rotanızı oluşturabilirsiniz.

Gece Gezmesi konserlerinde tek bir müzik türüne de bağlı kalmak zorunda da değilsiniz. Gece boyunca punk’tan caza, deneysel müzikten DJ performanslarına kadar farklı türlerde müzik yapan pek çok isim müzikseverlerle buluşacak.

“Gece Gezmesi” etkinliklerinin mekanları arasında, All Saints Moda Kilisesi, Arkaoda, Atölye & Kafe Hangart, Bant Mag Havuz, Dorock XL, Kadıköy Sahne, KargART, Living Room, Moda Sahnesi, Yeldeğirmeni Sanat ve Zor yer alıyor.

Etkinlik biletlerini Biletix satış kanalları, Ana Gişe İKSV ve konser günü Yeldeğirmeni Sanat, Dorock XL, Kadıköy Sahne ile Moda Sahnesi mekanlarından alabilirsiniz.

Bilet fiyatı 50 TL.

Etkinlik günü 60 TL.

Program detayları için: http://caz.iksv.org/

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.