Futbol Ateşi Tankları Da Sardı

Yasin Abay 02.06.2016

Avrupa Şampiyonası 2016 günlük yaşamımızın her alanına dokunuşlar yapıyor.

Milli Takımımızın çok zor eleme süreçlerini geçerek direkt katılmayı hakettiği Avrupa Şampiyonası 2016’yı iple çekiyoruz. 10 Haziran-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuva, Dünya Şampiyonası’ndan sonra en çok ilgi çeken ve izlenen turnuva özelliğini taşıyor. Bu durum ise, turnuvanın reklam ve sponsorluk gelirlerinin her geçen yıl katlamasına sebep oluyor.


World of Tanks de konuyla ilgili oyun içi bir etkinlik yapma kararı aldı ve " Tank Futbolu Etkinliği" adıyla bunu bize duyurdu. Hem tank komutanı hem futbol sever olanların ilgisini çekecek bu etkinlikte tanklarla futbol oynayacağız. Futbola ilgisi olmayan tankçıların etkinlikten beklentileri ise, oyun içi fazladan deneyim ve kredi!

Bu tip eğlence turnuvalarının başarılı tankı T62A’nın motoru tekrar ısınıyor.

World of Tanks, bununla ilgili ayrıca bir turnuva da düzenlemeyi planlıyor. Bu turnuvada katılım herkese açık olacak. Yapılması gereken tek şey ise, turnuvaya kaydolmak olarak gözüküyor. Şimdilik yeterli detay verilmeyen etkinlik ve turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgilerin önümüzdeki günlerde geleceği belirtiliyor.

Öyle görünüyor ki, Avrupa Şampiyonası 2016 günlük yaşamımızın her alanına dokunuşlar yapmaya devam edecek.

Yasin Abay


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.