Fenerbahçe'de Hello Kitty'den Sonra Şimdi de Vestel İşbirliği

Defne Taktak 27.09.2016

Bu anlaşma ile kulübe özel üretilmiş akıllı televizyolar ve cep telefonları satılacak.

Fenerbahçe, Vestel ile özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe'de Hello Kitty'den Sonra Şimdi de Vestel İşbirliği

Hello Kitty'den sonra Fenerbahçe ile işbirliği yapan markalar arasına Vestel de katıldı.

Ülker Stadı'nda yapılan imza törenine Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban, Fenerium Gelen Müdürü Mümtaz Karakaya, Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Ticaret AŞ Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, Fenerbahçeli futbolcular Volkan Şen, Moussa Sow, Miroslav Stoch, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu katıldı.

Sarı-lacivertli taraftarlar için Vestel'in Fenerbahçe logolu özel telefon ve televizyonlarının, Fenerium ve Vestel mağazalarında satılacağını belirten Ozan Balaban, "Heyecanlıyız. İddialı ürünlerle taraftarımızı buluşturmaya devam ediyoruz. Dünya devi Vestel'le çalışmaktan memnunuz. Sloganımız 'gururla yerli', şimdi 'gururla Fenerli'. Büyük Fenerbahçe taraftarı her şeyin en iyisini ister. Bizde Fenerium'da bunun için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Güler de önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, "Fenerbahçe ailesiyle sloganımızı bir üste taşıdık. Gururla Fenerli. Bunu sadece sözde bırakmayacağız, elde tutulur ürünler yaptık. Özel telefon ve televizyon yaptık Fenerbahçeliler için" dedi.

Basın toplantısından sonra futbolculara ve basketbolcu Melih Mahmutoğlu'na Fenerbahçeliler için tasarlanan özel telefon hediye edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.