Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Ali İhsan Kaya 08.09.2016

Gündelik hayatınızda giydiğiniz ayakkabıları seçmekte zorlanıyor musunuz? Erkekler için günlük ayakkabı önerileri ile karşınızdayız.

Ne bulursanız ayaklarınıza geçirmekten vazgeçmenin zamanı geldi. Belki de tarz olmada en önemli rolü ayakkabılar üstleniyor. Rolü bu kadar büyükken, giyeceğiniz ayakkabıyı rastgele seçmek biraz haksızlık olmuyor mu? Günlük hayatınızda da şık olmak istiyorsanız, gündelik ayakkabılarınızı listemizden seçebilirsiniz. Erkekler olarak fazlaca ayakkabıya sahip olmuyoruz. Bir iki adet gündelik ayakkabı bizi fazlasıyla tatmin etmeye yetiyor. Bu nedenle bu az sayıdaki ayakkabıda doğru seçimi yapmalıyız. Yaklaşık olarak fiyatlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Sperry Top Sider

Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Paul Sperry bu ayakkabıları 1935 yılında dizayn etmiş. 1935 yılından beri yüksek kalitede ayakkabılar üretmeye devam ediyor. Özellikle ayakkabıda kullandığı renklerle öne çıkıyor.

Fiyat: 180 TL

River Island Classic

Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Geleneksel kahverenginin beyaz taban ve bağcıklarla buluştuğu şık bir model. Her erkeğin böyle bir klasik ayakkabıya sahip olmak isteyeceğini düşünüyoruz.

Fiyat: 45 Euro

Timberland Denim’s

Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Yıpranmış kot kumaşını ayakkabıda kullanan Timberland ayakkabıya farklı bir hava katmış. Kot pantolonlarınızın altında bu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

Fiyat: 210 TL

Lacoste Sumac’s

Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Mavi ve kırmızının birleştirildiği ayakkabıda denizsel hisler canlandırılmaya çalışılmış. Listemizin favori ürünü olmak için yeterince şık bir ayakkabı.

Fiyat: 330 TL

Ralph Lauren

Erkekler İçin Günlük Ayakkabı Önerileri

Tekstil sektöründe de oldukça başarılı bir marka. Aynı zamanda Polo markasının yaratıcısı. Ayakkabı dünyasındaki başarısını anlamak için görsele bakmak yeterli sanırım.

Fiyat: 460 TL

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.