Elf Gözlerin Neler Görüyor Legolas?

İnci Vardar 05.08.2016

Nüdist plajı mı o?

Dün akşam saatlerinde bizim bir aklımız gitti. Şimdiye kadar elf, dük, korsan, mitolojik karakter gibi hallerde gördüğümüz Orlando Bloom, en "iş yerinde bakılmaya müsait olmayan" haliyle, çok afedersiniz dal başak karşımızdaydı. Tabii bizim iş yeri biraz rahat. Buradaki arkadaşlardan biri sansürlü halini şak diye gösteriverdi. O kaslar... O ten... O şekilli bacaklar... O sansür!

Arkadaşım, o sansür nasıl bir sansür yahu?! Recep İvedik aramızda olaydı hemen başlardı "Sana bir şey göstersem..." diye şarkı söylemeye. Şimdi izlediğimiz videoyu bulamadım ama gerçekten BÜYÜK sansür uygulamışlar Orlando'ya. "Olm fil hortumu mu, insan uzvu mu belli değil" diyor insan.

İlk önce "OHAAAAAA!" dedik tabii, herkes gibi.

"Oooooor-LAĞN!-Doooğğğğ!" dedik. Zira sansüre bak bak bitmiyor, gözümüzün önünde uzadıkça uzuyor.

Biz "Olur mu böyle şey yav?" diye düşünürken, sosyal medya almış başını gitmiş; zaten bir süredir sansürsüz fotoğraflar ortamlarda "4 Ağustos Orlando Bloom Kalkışması" başlatmış bile.

Yalnız sansürsüz halini gördükten sonra "Ay bu ne be?" dedik. O BÜYÜK sansürden sonra resmen dağ fare doğurmuş diye düşündük. Şu arkadaşın görüşlerine de tamamen katılıyoruz.

Arkadaşlar, o kadar büyütülecek bir şey yok. En azından, sansürsüz halini gördüyseniz siz de aynı fikirdesinizdir.

Ama öyle olmasa da büyütmeyelim bu kadar. Sonuçta hiç mi nüdist plajı görmedik? (Hayır.) Hiç mi Google'a "Orlando Bloom naked" yazmadık? (Hayır.) Hiç mi "Orlando ve Katy neler yapıyor" diye hayal etmedik? (Hayır, hatta Orlando küçük dostunu güneşle tanıştırmaya karar vermese birlikte olduklarını bile bilmeyecektim.) İki güne kadar unutulmayacak mı bu da? Alt tarafı insan uzvu.

Bu kadar küçük bir olayın bu boyutlara varmasını cidden anlayamıyorum.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.