Eldeki Malzemeyle Harika Bir Modelmiş Gibi Görünebileceğinizi Kanıtlayan Güzel İnsan

Giyilir Bu Ekibi 24.05.2018

Çok gereksiz ama o reklam panolarındaki modellere özeniyoruz hepimiz. Sanki ürünü aldığımız zaman, ilanda kullanılan modele benzeyecekmişiz gibi hissediyoruz. Ay ne saçma.

Bir kere imrenerek baktığın o ilandaki abla, ürün sayesinde değil, photoshop sayesinde o kadar kusursuz görünüyor tatlı kıs. Sen de yaptırabilirsin.

Neyse, konumuza gelirsek; Nathalie adındaki Fransız moda stilisti bir kadın "Acaba moda çekiminde kullanılan bir model olmak nasıl bir his?" demiş ve başlamış bu sorunun cevabını aramaya. Derken bu kez kameraların önüne model olarak kendisi geçmiş. Canı istemiş Kate Moss olmuş, canı istemiş Edie Campbell. İşte sonra ortaya böyle eğlenceli ve bir o kadar mesaj içeren bu iş çıkmış.

Mesaj neymiş diye anlayamayanlar olabilir. Nathalie Croquet; "Rötuş, kozmetik, yaşlanma, güzel kalma... Bu konular hep konuşulur ve tartışmaya açıktır. Ancak ben diyorum ki; biz kadınların bunlardan ziyade daha çok eğlenmeye ve manevi olarak güçlü olmaya ihtiyacımız var. Ben kendimle dalga geçerek bunu yaptım ve mutluyum" diyor. Mesaj net aslında. Tüm kadınlar süper model gibi gözükebilir.

Hahah, bizce harika olmuş.


1. Şekiller Paris.


;

2. Zaten ilandaki poz çok klişe. Bizim abla daha süper olmuş.
3. Tatlış ya.
4. Umut Sarıkaya kazağı değil mi o? <3
5. Kuul!
6. Çok pankız.
7. Lancome akıllı olsun!
8. Gömleğini çok sevdim. Çöz onu bebeYim!
9. Abla ateş ediyo fakat.
10. Bilmeyenler için; akne filan dediğine bakmayın. Giyim markası.Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.