Efsane Boksör Vinny Paz’ın Hayatı Beyaz Perdede

Taner Turna 21.07.2016

Bugüne kadar başta Muhammed Ali olmak üzere bir çok boksörün hikayesini beyaz perdede görmüştük. Şimdi sıra 3 farklı dalda dünya şampiyonu olan Vinny Paz’da!

Son ciddi yönetmenlik deneyimini 2005 yılında Prime isimli filmde yapan Ben Younger’ın elinden çıkan Bleed for This, Amerikalı efsanevi boksör Vinny Paz’ın ilham veren hikayesini sinema perdesine taşıyor. Daha önce birçok farklı örneğini beyaz perdede gördüğümüz boks odaklı filmlerden Bleed for This’in nasıl ayrışacağı merak konusu.

Biyografi filmlerinde hikayenin ilgi çekiciliği kadar, karakteri canlandıracak oyuncunun kim olduğu ve nasıl performans sergileyeceği de oldukça önemli. Bu noktada 2014 yılında 3 Oscar’ı cebine koyan Whiplash’de dikkatimizi çeken ve bu yıl Bleed for This’in dışında 4 filmde daha karşımıza çıkan (hala rekor Michael Fassbender’da) Hollywood’un genç yeteneği Milles Teller bizi selamlıyor. Milles Teller’e ek olarak oyuncu kadrosunda Sons Of Anarchy’den “annelerin annesi” olarak tanıdığımız Katey Sagal, biricik Aberforth Dumbledore’umuz Ciaran Hinds, London Has Fallen’dan Aaron Eckhart ve Ted Levine gibi isimler yer almakta.

Efsane Boksör Vinny Paz’ın Hayatı Beyaz Perdede

Geçirdiği ciddi trafik kazasının ardından bileğini kıran ve doktorların bir daha asla yürüyemeyebilir dediği Vinny Paz, azminin karşılığını yıllar sonra kazandığı dünya şampiyonluğu ile herkese duyurur. 23 Kasım’da ABD’de vizyona girmesi planlanan filmin fragmanını merak edenleri aşağıda ağırlayalım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.