Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi Murat Boz'dan Geldi

Defne Taktak 29.09.2016

Murat Boz da eski sevgiliyi stalk'larken yanlışlıkla like verip yakayı ele verenler kervanına katıldı. Aramıza hoş geldin Murat.

Hali hazırda bir sevgiliniz varken yapmamanız gereken en önemli şeylerden biri de eski sevgilinin sosyal medya hesaplarını stalk'lamak. Hele hele berbat bir stalker'sanız, çok tehlikeli sularda yüzüyorsunuz demektir. Teknolojiye güven olur mu yahu? Asla! Asla! Asla!

Dünyanın en kısa gerilim filmi çekilse, bence konusu net bu olmalı: Eski sevgiliyi stalk'larken yanlışlıkla verilen like. Of of of. Evlerden ırak.

Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi Murat Boz'dan Geldi

O like'ı verdiğin andan itibaren artık bitmiş bir insansın demektir. İlk yapacağın yanlış ise verdiğin like'ı panikle geri çekmek. Çünkü sen o like'ı geri de alsan, eski sevdiceğin telefonuna "ooo, eski sevgilin seni stalk'lıyor, hatta yanlışlıkla fotoğrafını da like etti mal" dercesine bir bildirim geliyor ve sen ne yaparsan yap o bildirim oraya düşüyor. Yapacak bir şeyin yok.

En güzeli kafayı kuma gömmek.

Merak bu kez ünlü bir kediyi öldürdü: Murat Boz'u.

Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi Murat Boz'dan Geldi

Murat Boz, muhtemelen stalk yaparken gitti, eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun 1 ay önce paylaştığı videoyu beğendi. Hadi buyur. Sıkıntıya bak şimdi.

Murat Boz, beğenisini kısa sürede geri çekse o bildirim düştü bir kere.

Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi Murat Boz'dan Geldi

Aslı Enver ne yapacak bilmiyoruz ama eğer bizim gibi insanlarsa çok büyük kıyamet kopar. Kopmalı yani. Ne demek ya eski sevgilinin fotoğrafını beğenmek? Eski sevgiliyi stalk'lamak falan?

Bu arada bakın Murat Boz da olsanız eski sevgilinin 9 hafta önceki videosunu beğenince panik olup geri çekiyormuşsunuz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.