Dünya Evinde Yer Kalmadı!

Ezgi Özkurt 11.07.2016

Evlenmeyi düşünüyorsanız, acele edin. Dünya evi için sayılı sayıda koltuk kaldı.. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül de evlendi.

Dünya Evinde Yer Kalmadı!

Birlikte rol aldıkları "Fatih Harbiye" dizisinden sonra aşk yaşamaya başlayan çiftin Instagram'da paylaştıkları bu fotoğraf üzerine caps'ler bile yapıldı. Genç kızların, "Birlikte bu pozu verecek bir sevdicek bulmadan ölmeyeceğim!" yazdıkları fotoğrafa bakarak, pijamalarına dökülmüş Nutella ile ağladığı iddia ediliyordu. Onlara yeni hayaller kurduracak bir gelişme yaşandı ve Neslihan ile Kadir düğünlü dernekli evlendi.

Dünya Evinde Yer Kalmadı!

'Gelinin, evinden davullu zurnalı alınması' geleneğiyle başlayan gün, sosyal medyayı çökertti. Kanlıca'daki Ajia Otel'de evlenen çift, Disclosure'dan You and Me şarkısıyla hareketli bir giriş yaptılar. Düğün boyunca yerinde duramayan Neslihan ve Kadir'in "Evet" deyişini bazılarımız evimizde pineklerken duyar gibi olduk. Özellikle Kadir Doğulu'nun "Sonsuza dek evet!!!" çığlıkları, kulaklarımızda çınladı.

Dünya Evinde Yer Kalmadı!

Düğünde 2 gelinlik giyen Neslihan Atagül, pasta merasiminde elinde bıçakla dans mı etmedi, Kadir Doğulu'nun ağzı kulaklarına mı yerleşmedi... Öyle bir coşku!

Sosyal medyada çiftin düğünü sanki herkes oradaymışçasına yaşandı. Paylaşım rekorları kırıldı, çift TT listelerine girdi. Hatta kesin olmayan bir kaynaktan almadığımız bilgilere göre, Obama bu konuda açıklama yapmaya hazırlanıyormuş! Ehehe.

Dünya Evinde Yer Kalmadı!

Neslihan Atagül, Instagram ismini 'Neslihan Atagül Doğulu' yaptı. Kadir ise ona şöyle dedi: "Bu, hayatımızın geri kalanının başlangıcı karıcığım..."

Gökten düşen 3 elma ve mutlu son.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.