Devrim Heyecanı Kapımızda: Mr.Robot’tan Yeni Fragman Geldi!

Taner Turna 08.07.2016

Dijital bir devrimle kapanan ilk sezonun ardından Mr. Robot’un ikinci sezonundan yeni bir fragman geldi. Anlaşılan o ki, Elliot Alderson öncülüğündeki devrim kaldığı yerden devam edecek.

2015’in Haziran ayında yayınlanmaya başlayan ve yapımcılığını, dokunduğunu altına çeviren J.J. Abrams’ın sahip olduğu Bad Robot’un yaptığı dram/gerilim dizisi Mr. Robot, karakter merkezli işleyen senaryosu ve alışılmışın dışına çıkan sinematografisi ile ilk sezondan favorilerimiz arasına girmeyi başarmıştı. Değişmez dengeleri varmış gibi gözüken dünyaya karşı tek başına savaş açan Mr. Robot, sosyal anksiyete bozukluğu olan ve klinik depresyondan muzdarip siber güvenlik mühendisi Elliot’ın hikayesi üzerinden ilerliyor.


Devrim Heyecanı Kapımızda: Mr.Robot’tan Yeni Fragman Geldi!

Dizinin ilk sezonunda Elliot’ı gündüzleri siber güvenlik uzmanı, hava karardığında ise bir bilgisayar korsanı olarak tanıdık. İlerleyen bölümlerde ise Elliot’ın sonradan dahil olduğu anarşist korsan grubu fsociety’nin bankacılık siteminin güvenliğini sağlayan Evil Corp’u hacklemesi ile yaşanan kaosa şahit olduk. Bizleri merakta bırakacak birçok olay ile sonlanan tanışma sezonun ardından Mr. Robot, geri dönüş tarihini 13 Temmuz olarak duyurdu.

Herkese ters köşe yaparak sağlam bir giriş yaptığı ilk sezonun ardından 2 dalda Golden Globe Ödülü'nü de vitrinine koyan Mr. Robot, 2. sezonundan yeni bir fragmanı bizlerle paylaştı. “Revolution needs a leader” sözleri ile biten fragman, yeni sezon için fazlasıyla meraklandıran mesajlar veriyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.