Demet Şener'den 'Öteki Kadın'a 500 Bin Liralık Tazminat Davası

Ezgi Özkurt 19.10.2016

Bu haber karşısında bütün 'öteki kadınlar' tedirgin oldu ve banka hesabını kontrol ettikten sonra 'öteki kadın' olmaktan vazgeçti.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin boşanma süreci şaşırtmacalı olarak devam ediyor. İlk önce Demet Şener olayı bütün çıplağıyla açıklayarak, boşanacağını söyledi. Ardından İbrahim Kutluay, 'Yok öyle bir şey, boşanmıyoruz' dedi. Bir türlü ağız birliği yapamayan ikiliden gelen son habere göre ise, Demet Şener ihanetin bedeli olarak Edvina Sponza'ya 500 bin liralık tazminat davası açtı.

Demet Şener'den 'Öteki Kadın'a 500 Bin Liralık Tazminat Davası

'Yuvamı yıktı'

İddialara göre İbrahim Kutluay, haftanın 4 günü Edvina Sponza ile birlikte yaşıyormuş. Bilindiği üzere Demet Şener ile olan evliliği şu an için devam ediyor. Yani bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demelik bir atmosfer mevcut.

Demet Şener de bu tatsız durum karşısında Edvina Sponza'yı işaret parmağıyla göstererek şöyle demiş: 'Yuvamı yıktı!' Murat Özyeğin'in eski eşi olduğu bilinen, İbrahim Kutluay'ın ise yaklaşık 4 senedir sevgilisi olduğu söylenen Edvina Sponza'ya tam 500 bin liralık tazminat davası açtığını, avukatı Aslı Hatemi aracılığıyla duyurmuş.

Dava açan açana...

Bu olaydan önce İbrahim Kutluay da mahkemeye başvurmuş ve reddedilmişti. İbrahim Kutluay, 'Bunlar yalan haberler, ne zina ne de boşanma diye bir şey var, ismimi lekelemeyin' tadında bir açıklama yapmıştı. Fakat Demet Şener'in son hamlesi, İbrahim Kutluay'ın tamamen kendi itibarını korumaya yönelik bir açıklama yapmış olduğunu kanıtlamış oldu.

Bakalım İbrahim Kutluay buna ne diyecek?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.