Dark Souls 3’ün İlk Ek Paketinin Detayları!

Nural Özel 24.08.2016

İşte nefes kesen ilk detaylar!

Sakiniz, nefesimizi tutuyoruz. (Tutamadı.) Yine, son kaldığımız yerden devam ediyoruz. En son, 5 gün önce oyunun ilk DLC’sinin bugün tanıtılacağı ile ilgili bir yazı yazmıştım. Şimdiyse, gün geldi çattı ve elimize ilk somut detaylar geldi.

DLC’nin -yani ek paketin- adı “Ashes of Ariandel” olacak. Türkçesi, “Ariandel’in Külleri” oluyor. Ariandel, muhtemelen yine eski yüce bir kralın ismi falan olacaktır diye tahmin ediyorum. Yapılan açıklamalara göre ek paket PS4 için 25 Ekim’de piyasaya çıkacak. PC veyahut Xbox One için henüz bir açıklama yapılmadı.

Dark Souls 3’ün İlk Ek Paketinin Detayları!

Ayrıca, -bir önceki yazımda da tahmin ettiğim gibi- DLC’ye ait bir fragman Twitter’da yayımlandı. Fakat fragmanın “özel” (private) olarak yayımlanmasından ötürü fragmanı izleyemedik. Sonrasında da zaten tweet yayından kaldırıldı. Büyük ihtimalle, fragmanı yanlışlıkla erkenden paylaştılar. Ama o zaman da demezler mi NamcoBandai’ye; " Abi almışsın eline fragmanı, alenen paylaşmışsın, üstüne fragmanı bir de 'private' yapmışsın. Zaten fragmanı resmen gösterip vermemişsin. Gidip bir de tweet’i siliyorsun sonra, nispet yaparcasına." Hani tüm bunların üstüne, "Bakın fragman hazır aslında, ama sizi sırf keyfimizden biraz daha bekleteceğiz." diye tweet de atsaydın bari… Anlamıyor musun NamcoBandai? DLC’nin yokluğunda acı çekiyoruz günlerdir! Yine de tabii bu olay bir yandan da güzel bir gelişme. Keza, fragman henüz yayımlanmamış olsa bile eli kulağında demek ki.

Dark Souls 3’ün İlk Ek Paketinin Detayları!

Tekrardan hatırlatayım, oyunun toplam iki tane DLC’si olacak. İkincisi ile ilgili şu an bir gelişme yok fakat onun da önümüzdeki senenin ilkbaharında çıkacağını umuyorum. En azından tahminlerim bu yönde. Her Dark Souls yazımda da belirtiyorum aşağı yukarı, yine belirteceğim; Dark Souls serisi size normal bir oyundan veyahut normal bir oyun dünyasından çok daha fazlasını sunuyor. Kendinize bir meydan okuma niteliğinde olan bu oyun serisini henüz oynamadıysanız size, oynadıysanız da çevrenizdekilere önermenizi tavsiye ediyorum. Bir kere bağlandıktan sonra, bir oyuna bu kadar bağlanabileceğinize siz de şaşıracaksınız. Bu haberi de güzel bir alıntıyla bitiriyorum:

“Eski krallar tahtlarını terk ettiler, savaşın içerisinde onların tahtlarına el konuldu. Sizse en karanlık vadilere inecek ve onların krallıklarının kapısına dayanacaksınız. İşte bu, Dark Souls 3. Zor bir yolculuk olacak, fakat nihayetinde, orada sizi bekleyen bir taht var…”

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.