Dark Souls 3 İlk Ek Paket Duyurusu, 24 Ağustos'ta!

Nural Özel 19.08.2016

Oyunun iki DLC'sinin ilki, çok yakında netlik kazanıyor.

Öncelikle DLC, oyunun ek paketi demek. Bilmeyenler için, oyunun ana hikayesine, kısa yan hikayeler ekleniyor ve siz de biraz daha oyunu oynayabilmiş oluyorsunuz. Tabii konu Dark Souls serisi olunca, DLC'ler genelde, hikayenin devamlılığından ziyade oyunu daha zorlaştırmak için yapılıyor. Evet, önceki iki oyunda da gelen DLC'ler, oyunun kendisinden katbekat daha zordu ki, zaten oyunun kendisi yeterince zor değilmiş gibi... "Çıldırıp aklını kaybedenleri gördüm. DLC'ye girip geri dönemeyenler oldu... Bu yol, çok tehlikeli ve karanlık bir yol!" vesaire.

Dark Souls 3 İlk Ek Paket Duyurusu, 24 Ağustos'ta!

2 gün önce, Dark Souls ekibinin Twitter hesapları üzerinden yaptıkları açıklamaya göre oyunun ilk DLC'si 24 Ağustos'da resmi olarak tanıtılacakmış. Tweet'i hemen aşağıda bulabilirsiniz:

24 Ağustos'da yapılacak tanıtım, DLC'ler hakkında yapılan ilk ciddi açıklama olacak. Bir önceki duyuruda DLC'nin bu yılın son baharında çıkacağı söylenmişti. Dolayısıyla, 24 Ağustos açıklaması sırasında, büyük ihtimalle DLC için net bir çıkış tarihi duyacağız, hatta yeterince şanslıysak görüntülerini bile görebiliriz! Gerçi, henüz DLC'nin adını bile bilmediğimiz için ne öğrensek kârdır.

Tüm bunlardan da daha önce, bir sızıntıya göre bu DLC'de yeni haritalar, boss'lar ve silahlar olacağı dile getirilmişti. Her neyse, bu ayın 24'ünde tüm bunları öğreneceğiz. DLC'leri ayrı ayrı da satın alabilirsiniz, ama ikisini bir arada "Season Pass" altında alırsanız daha ucuza gelecektir. Steam'de şu an ön-sipariş statüsünde bulunan "Season Pass"in fiyatı 39 lira olarak belirlenmiş.

Dark Souls 3 İlk Ek Paket Duyurusu, 24 Ağustos'ta!

Ve haberi buraya kadar okuyup, hala Dark Souls hakkında pek bir fikriniz yoksa, bir videoyu görmeye hak kazandınız demektir. Bu duygusal Dark Souls videosundan sonra içinizde bu seriye karşı bir şeylerin değişeceğine ise nerdeyse eminim. Video hemen aşağıda. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.