Dan Dan Dan: Gülşen Ve Ozan Çolakoğlu Bugün Barselona'da Evleniyormuşlar

Defne Taktak 10.06.2016

Evet, aslında 1 ay sonra evleniyorlardı. Ne oldu acaba? Bekleyemediler mi ne?

Hayatımızın 5 senesini "vay sevgiliymişler, oy nişanlanmışlar, aman efendim Ozan Çolakoğlu Allah'ın emriyle Gülşen'i istemiş" diye geçirmemize neden olan Gülşen ve Ozak Çolakoğlu ilişkisi, yerini bir süredir "temmuzda evleniyormuşlar"a bırakmıştı. Tam "oh be, kafa olarak çok rahatladık" derken ikili yepyeni, cillop gibi bir bomba patlattılar.

Dan Dan Dan: Gülşen Ve Ozan Çolakoğlu Bugün Barselona'da Evleniyormuşlar

Çift, 1 ay sonraki düğün tarihini öne çekerek bugün evlenmeye karar vermişler. Nikah yine daha önce de belirttikleri gibi İspanya'da olacakmış. Yani Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, şu saatlerde Türkiye'nin Barcelona Başkonsolosluğu'nda hayatlarını birleştiriyor olabilir. Çiftin nikahına ailesi ve yakın dostlarından oluşan (her ünlü nikahında olduğu gibi, hastasıyım bu kalıbın da) 10 kişilik bir davetli katılacakmış, hatta hepsi topluca İspanya'ya gitmişler.

Peki gelinlik mevzuu?
Onu da anlatalım.

Kızımızın gelinliği Türkiye'de yapılmış ve çok uğraşılmış. Kaynaklara göre çiçeği ile bile gelinlik kadar çok uğraşılmış. Saç ve makyaj için ise yine buradan bir ekip İspanya'ya gitmiş. (Eee, para var huzur var be kardeşim.)

Düğünden sonra ise sempatik çiftimiz Barcelona'nın en kral otellerinden birinde kutlama yapacakmış. Kutlama, havuz kenarında ve denize sıfır bir manzarada gerçekleşecekmiş. Bu bilgiyi de vermessem ölürüm; otelin geceliği bizim paramızla 3 bin lira. Evet, 3 bin lira. Yani senin benim 1 aylık maaşımız gibi düşün.

Vay arkadaş.

Ne diyelim, mutluluklar.

Defne Taktak

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.