Daha Yeni, Daha Güçlü

Efe Ersoy 18.08.2016

Range Rover 2017’de yenileniyor…

Daha Yeni, Daha Güçlü

Bundan tam 4 yıl önce, dördüncü versiyon olarak tanıtılan yeni Range Rover, 2017 yılında yeni teknolojik özelliklere ve daha güçlü motoruna kavuşuyor.

SVAutobiography Dynamic adı verilen yeni model, 5 litrelik süperşarjlı ve benzinli V8 motora sahip olacak. 542 beygir gücünde ve ZF’nin 8 ileri otomatik şanzımanlı olarak piyasaya sürülecek yeni model, 0’dan 100’e 5.1 saniyede ulaşacak ve saatte 230 kilometrelik maksimum sürate ulaşabilecek.

Daha Yeni, Daha Güçlü

Standart dingil mesafesi korunarak geliştirilen yeni SVAutobiography Dynamic, böylelikle eski Autobiography’lerden daha sportif bir görünüme ve sürüş keyfine sahip olacak. Dynamic Response özelliğine sahip yeni nesil süspansiyon sistemi ile ön ve arka aksların bağımsız çalışmasını kontrol edebilen ve buna göre tepkiler veren SVA Dynamic, daha stabil ve sportif sürüş keyfi sunuyor.

Kalkış kontrol sistemi (Launch Control) ve Brembo fren sistemi ile yollarda göreceğimiz yeni Range Rover, yarı otomatik sürüş moduna ve adaptif hız sabitleyiciye sahip olacak.

Daha Yeni, Daha Güçlü

İngiltere’de yaklaşık 510.000 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan SVAutobiography Dynamic, yeni Porsche Cayenne Turbo S ile rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.