Christian Louboutin'den "La Répétition"

Berna Akkurt 18.08.2016

Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu kısa filmle kutlayan marka, bu sefer dans pistinde karşımıza çıkıyor.

Her sezonda markaların hangi tanıtımla çıkacağı merak konusu oluyor. Kısa filmlerin birbirleriyle yarışır hale geldiği sektörde markalar, sadece koleksiyonlarını sunmanın değil, onları görsel olarak daha çekici kılmanın ve dikkat çekmenin yollarını arar oldu. Hal böyle olunca, hangi ünlü isimle çalışılacağı da merakla beklenir oluyor.

Christian Louboutin'den

Christian Louboutin de yeni sezon koleksiyonunu ünlü bir dansçı ve koreograf olan, aynı zamanda sinema sektöründe de yer alan Bianca Li'nin yönettiği kısa filmle tanıttı. İlk defa 1975 yılında Broadway'de sahnelenen "A Chorus Line" müzikalinden ilhamla hazırladığı kısa filmde, stüdyoda şık profesyonel dansçıları görüyoruz. Müzikalin kadrosuna girmeyi hayal eden dansçıların eleme hikayelerin anlatıldığı kısa filmde dans, Louboutin'in çalışmalarında tekrarlayan bir tema olarak görülüyor. Sofistike ve titiz bir koreografi hazırlayan Bianca Li son derece kişisel ve alaycı bir karakter sunuyor.

Fotoğrafları Rene Habermacher tarafından çekilen koleksiyon, geniş ürün yelpazesi ile bu sezon sadece topukluları değil, düz modelleri de trend parçalar haline gelecek gibi gözüküyor.

Christian Louboutin'den

Her sezon arzu nesnesi olan marka için Bianca Li "Louboutin'in ayakkabıları sadece bakmak veya hoş bir pozisyonda durmak için değildir, dışarı çıkıp gece boyunca dans da edebilirsiniz" diyor.

Christian Louboutin'den
Christian Louboutin'den
Christian Louboutin'den

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.