Caner Ameliyat Oldu!

Elif Durgun 24.10.2016

Başkan Fikret Orman dün olduğu gibi Caner Erkin'i bugün de yalnız bırakmadı.

Caner Ameliyat Oldu!

Antalyaspor maçında sakatlanarak 81. dakikada oyun dışı kalan Caner Erkin'in sakatlığı, 'aşil tendonunda kopma' olarak açıklanmıştı. Acılar içinde kalan oyuncu, hiç vakit kaybetmeden hastaneye nakledilmiş ve ameliyata alınmıştı.

Ameliyat boyunca Caner'i bekleyen ve ameliyattan çıktıktan sonra ziyaret eden ilk isim yine Başkan Fikret Orman oldu. Başkan Orman bugün de Caner'in yanındaydı.

Ziyaret çıkışında kulüp televizyonuna açıklamada bulunan Orman, “Caner’in morali gayet iyi. Ne zaman döneceğim diye hesap yapıyor. Beşiktaş ve milli takımımız için çok önemli ve hırslı bir oyuncu. Sakatlık futbolun içinde olan bir şey. Ameliyatını oldu, şimdi istirahat edecek. Herhalde bu akşam evine döner. Umarım 3-4 ay içinde tekrar takıma dönecek. Caner, Beşiktaş’a çok çabuk uyum sağladı. Sanki 10 senedir bu kulüpte gibi oynuyor. Taraftarlar da çok sevdi. Bir an önce dönmesini bekliyoruz.” dedi.

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya ise "Aşil tendonu kopması bir sporcunun 5-6 ay sahalardan uzak kalması anlamına geliyor. Caner, çok güçlü ve dirençli bir oyuncu. Sahalara erken dönmek konusunda süreç nasıl olur bunu hep beraber göreceğiz. Aşil tendonu için illa bir darbe almaya gerek yok. Normal hayatımızda, kullanmaya bağlı olarak da kopabilir. Sokaktaki bir insanın, yürürken bile aşil tendonu kopabilir.'' dedi.

Caner Erkin, geçirdiği başarılı ameliyat sonrası ilk fotografı, başkan Fikret Orman ve Erkin'in kız arkadaşı Şükran Ovalı ile birlikte verdi.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.