Çağla Şikel Zor Durumda Mı?

Zian Ziangil 08.10.2016

Geçtiğimiz günlerde yırtık tişörtle görüntülenen Şikel, serzenişleriyle Şahika Koçarslanlı'yı salon kadını çizgisinden bir kez daha kaydırdı.

Çağla Şikel Zor Durumda Mı?

Çağla Şikel’in biten evliliğinden beri ruh halinde bir dalgalanma var sanki. Sürekli bir şeylerden şikayetçi ve serzenişli tavırlar içerisinde. Alişan’la birlikle sundukları televizyon programında da öyle. Mutsuz, hayatından bezmiş gibi...

Çağla Şikel Zor Durumda Mı?

2 çocuk sahibi Şikel, geçtiğimiz günlerde “okulların açıldığına seviniyorum, annelerin uzun yaz tatilinden sonra çocukları okula gönderince arkalarından konfeti patlattığını biliyorum” açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.

Benim çilekeş anam, elleri tarhana kokan Çağlam geçen gün de yırtık tişört ile görüntülenmiş. Muhabirlerin durumu farketmesi üzerine kahkahayı patlatan ultraviyole bağımlısı güzel, 'Çocukların peşinde koşmaktan ne hale geliyoruz' demiş.

Çağla Şikel Zor Durumda Mı?

Vah Çağlam vah! E kolay değil tabii sabah şafak sökerken kalk, inekleri sağ, samanlığı temizle, evi sil süpür, bahçeyi sula... Çocuk desen biri sırtında, biri karnında... Kadın yoruldu tabii, bıktı artık.

Yahu evde minimum 2 tane yardımcısı vardır zaten. Olmaması mümkün değil. Bu kadar şikayetçi olmak, her fırsatta serzenişte bulunmak nedir? Evine yardımcı alamayan çalışan anneler ne yapsın? Onlar da çocuklar okula gidince arkalarından havai fişek mi patlatsın yani?

Şahika’yı salon kadını çizgisinden bir kere daha kaydırdın Çağla!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.