Bütün Çılgınlar Sever Beni

İrem Çamarası 29.08.2016

Sevgilinizin sadakatini test etmeye kalkarsanız başınıza neler gelir? Cevabı bu oyunda.

Stefan Tsanev‘in kaleme aldığı Bütün Çılgınlar Sever Beni oyununun oyuncu kadrosunda Mert Fırat (Yosif), Öznur Serçeler (Maria) ve Volkan Yosunlu (Angel) yer alıyor.

Yosif kendisine olan güvensizliğinin sonucunda bunu dışarıya oldukça şımarık, havalı ve her durumda kendini beğenmiş biri olarak yansıtan biridir. Eşi Maria’nın kendisine olan bağlılığından, sevgisinden ve sadakatinden kuşku duyan Yosif, en yakın arkadaşı Angel ile bir anlaşma yapmaya karar verir. “Bir kadını baştan çıkarmaya çalışan bir erkek olmadığı takdirde her kadının kocasına sadık kalmaktan başka seçeneği yoktur” düşüncesi ile yola çıkan Yosif, Maria’yı denemek için Angel ile bir oyun düzenler ve Angel’in Maria ile yakınlaşmasını ister.

Bütün Çılgınlar Sever Beni

Her şey mükemmel ilerlerken, içinizi kemiren “her şey bu kadar düzgün olamaz” düşüncesi Yosif karakterinde de ortaya çıkar ve Maria’nın haberi olmadan başlatılan bu tehlikeli plan ile seyircileri şaşırtacak bir oyun sahnelenmeye başlar.

Aslında bunu kabul eden Angel’in Maria’ya karşı boş olmaması ve Maria’nın en ihtiyaç duyduğu zamanlarda yanında hep Angel’in olması ile oyun bambaşka bir boyut kazanır. Oyunun sonlarına doğru Yosif her ne kadar pişman olup durumu kurtarmaya çalışsa da artık hiçbir şey onun istediği gibi olmayacaktır. Yosif kazdığı kuyuya kendisi düşmüş, ava giderken avlanmıştır.

Bütün Çılgınlar Sever Beni

Birinin sadakatini test etmek ne kadar doğrudur? Bu soruya cevap bulacağınız oyunda hem eğlenecek hem de düşüneceksiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.