Bugün Günlerden: #NationalBoyfriendDay

Ezgi Özkurt 03.10.2016

İlişki durumu 'Single' olan tüm kadınlar, toplanın! "Erkek Arkadaşlar Günü"nü lanetliyoruz!

Bugün Günlerden: #NationalBoyfriendDay

'Ulusal Erkek Arkadaş' gününü lanetlediğimi özellikle belirtmek istiyor ve bu konuda birtakım açıklamalarda bulunmak istiyorum. Bu gereksiz ve acımasız günde, sevgili çiftler tamamen ilgimin dışında. Burada yalnız kalpler buluşuyor. Çünkü bildiğiniz gibi, yalnız kalpler de atar!

#NationalBoyfriendDay nedir?

National Boyfriend Day, canı çok sıkılan ve yapayalnız geçen uzun seneler sonucunda kendine birini bulan heyecanlı bir kadının icat ettiği, anlamsız bir gündür. Bu kadın o kadar uzun seneler boyunca yalnız kalmıştır ki, en sonunda birini bulduğunda 'Bim bam bom! Çatlasın düşmanlar. Benim de artık bir sevgilim var!' şarkısını söylerken, topuklarını birbirine vurarak neşeyle dans etmiş ve şöyle demiştir: 'Bugünü, National Boyfriend Day ilan ediyorum!'

Sonrasında, tahmin ettiğiniz üzere bu kadın bütün kız arkadaşları tarafından dışlanmış ve gerek arkasından gerekse yüzüne 'Ayy görmemişin de sevgilisi olmuş hee...' denmiş, o günden sonra yapılan hiçbir kızlar toplantısına çağrılmamış, hatta tüm sosyal mecralardan şak diye 'unfollow' edilmiştir.

Çok mu lazımdı National Boyfriend Day diye bir gün?

National Boyfriend Day olsun, Sevgililer Günü olsun, bunlar hep sinsice düzenlenmiş algı operasyonları zaten. Hatta kapitalizmin oyunu falan, biliyorsunuz...

Zibilyon tane insan, bir tane dünya. Mantıklı olalım biraz. Hepimiz bu dünyaya eşleşmeye, çiftleşmeye ve fingirdeşmeye gelmiş olabilir miyiz? Elbette fingirdeşmeye gelmiş olabiliriz fakat hepimiz 'eş' olacağız ve hiç kimse yalnız kalmayacak diye bir şey yok. Öyle bir dünya mümkün değil arkadaşlar. Hepimiz aşık olmaya gelmedik bu dünyaya. Bazılarımızın daha önemli işleri var. Buna uzaya çıkmak da dahil, tırnaklarını törpülemek de...

Gelin, yalnızlığımızla barışalım.

National Boyfriend Day, kimin umrunda?

Amerika'nın oyunlarından biri olan National Boyfriend Day, muhtemelen İsviçre'nin umrunda değil. Neden olsun ki? Bildiğimiz üzere İsviçre aklı başında insanlarla dolu bir yer. Fakat Amerika öyle mi? Farkındaysanız bu pislik günün arkasından da Amerika'nın kirli elleri çıktı. Bu da mı tesadüf?????

Yalnızlık ömür boyu...

MFÖ'nün de yürekten söylediği gibi 'Yalnızlık Ömür Boyu'dur ve aslında hiç ama hiç kötü bir şey değildir. (Şuraya gözyaşı gelecek.)

Güzeldir yalnızlık, aşk diye bir şey zaten yoktur. (Şuraya birkaç kilo gözyaşı daha gelecek.)

Kuşlar gibi özgür olmak, anlık kararlarla hayatını sürdürebilmek bir insanın başına gelebilecek en güzel şeydir. (Bakalım, hâlâ kimseden mesaj gelmemiş. Buraya hönkürerek ağlama efekti gelecek.)

Yalnızlık hikayenin sonu değil, keyifli bir yolculuğun ta kendisidir. (Dostum, sil artık gözünün yaşını.)

Yalnızlık denen yolculukta, kimseye sormadan istediğiniz şarkıyı dinlemek, hatta berbat sesinizle bağıra çağıra şarkıya eşlik etmek ve ayaklarınızı arabanın camından uzatarak hunharca çığlık atmak tamamen sizin paşa gönlünüze kalmıştır. Kimseye hesap vermez ve kimseye bağlı kalmazsınız. Bence muhteşem olay yav. Olaya bir de bu açıdan bakmak lazım.

Çekilin ayak altından sevgililer,

Yaşasın tüm yalnız kalpler!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.