Bugatti’den Üzücü (!) Haber

Efe Ersoy 27.07.2016

Alamayacağımız için çok da dert etmiyoruz tabii.

Bugatti’den Üzücü (!) Haber

İtalyan görünümlü Fransız otomobil üreticisi Bugatti’nin Satış ve Pazarlama Müdürü Dr. Stefan Brungs, markanın yeni süperspor otomobili Chiron’un roadster (üstü açılabilen) versiyonunun üretilmeyeceğini açıkladı.

Bugatti’den Üzücü (!) Haber

Bugatti’nin Birleşik Krallık’taki ilk ve tek showroomu olan Londra-Mayfair showroom'unun açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dr. Brungs, selefi Veyron’un aksine, Chiron’un roadster olarak üretilmeyeceğini belirtti. İlk aşamada standart versiyondan 500 adet satmayı planladıklarını da belirten Dr. Brungs, Veyron’da olduğu gibi “farklı versiyonların geliştirilmesi için çalışmalarımız sürüyor” açıklamasında bulundu.

Yaklaşık 1.9 milyon pound (7.5 milyon Türk Lirası) fiyat ile İngiltere piyasasına giren Bugatti Chiron, satış fiyatına ek olarak 250.000 pound'luk ekstra opsiyon listesine sahip.

Bugatti’den Üzücü (!) Haber

Dr. Brungs, Veyron 16.4 Super Sport’a ait olan saatte 431 kilometrelik “Yol Otomobili Dünya Hız Rekoru”nun 2018 yılında Chiron ile yapılacak olan denemelerde kırılmasını beklediklerini de belirtti.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.