Bu Tarağa Bayılacaksınız

Venüslüler Ekibi 24.05.2018

Sabahları saç düzleştiriciyle cebelleşmek yerine iki dakikada dümdüz saçlara kavuşmayı sağlayan tarak, tam anlamıyla infial yarattı.

Bir Amerikan radyosunun Facebook hesabında paylaştığı video, kısa sürede 53 milyon izlenmeye ulaştı. Bu videoda gür, dalgalı saçlara sahip bir kadın, sadece bir tarak kullanarak saçlarının dümdüz olmasını sağlıyordu.Saçları iki dakikada düzleştiren bu tarağın çalışma prensibi, bazılarımızın her sabah yarım saatini yiyen seramik saç düzleştiriciler ve fön makineleriyle aynı. Yalnız bunu kullanarak iki dakikada dümdüz saçlara kavuşuyorsunuz. Temelde bir saç fırçası olduğu için saçların karışmasını ve düğümlenmesini de engelliyor.
Kadınlar bunu görünce çıldırmış tabii. Biz de çıldırdık. Yalnız fiyatını görünce daha da aklımız gitti. Teknoloji harikası olabilir ama 300 $ istiyorlar yahu! Kargosunu saymıyoruz bile. Amerikan dolarının şu sıralar 3 TL civarında seyrettiğini söylemeye gerek var mı? Sonuçta bizim kadar kargo masrafı yapmayacak kadınlar da bu durumdan hoşlanmamışlar ama ürün, Dermstore e-ticaret sitesinde kısa sürede tükenmiş.


Siz iki dakikada düz saçlara kavuşmak (ve belki yarım saat daha uyumak) için bu kadar para verir miydiniz?

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.