Bu Ayın Ücretsiz Oyunu: The Crew

Zafer Babal 17.09.2016

Ücretsiz oyun geleneğini bu ay da sürdüren Ubisoft, araba yarışı sevenler arasında hatırı sayılır bir kitlesi olan The Crew oyununu indirmeye açtı.

Araba yarışı geleneğinin temellerini her ne kadar Need For Speed oyunu atmış da olsa bu kervana artık yeni oyunlar dahil oldu. Eskiden oyun inceleme siteleri dahi araba yarışı oyunlarının değerlendirme kıstasını Need For Speed’e göre yapardı. Şimdi ise işin rengi değişti. Artık diğer oyun firmaları da araba yarışı oyunlarının oyuncular tarafından merakla beklendiğinin farkında. Bir araba yarışı oyunundan beklentiler genel itibariyle heyecan dozunun yüksek olması, araba çeşitliliği, mekan tasarımları, gerçekçi çarpışma ve hasar unsurları, yüksek modifikasyon imkanı vb. şeklinde sıralanabilir.

Bu Ayın Ücretsiz Oyunu: The Crew

The Crew Bizlere Neler Vadediyor?

Amerika yüz ölçümü itibariyle büyük bir ülkedir. The Crew koca Amerika’yı oynanabilir harita üzerinden oyuna aktarmış. Muazzam büyüklükteki harita, oyunun dikkat çeken ilk özelliklerinden. Bunun dışında araç sesleri ve ambiyans, “çete” şeklinde gezebileceğiniz arabalı dostlarınız, araç modifikasyonları vb. yönleriyle tatmin edici bir oyun The Crew. Hikayesi biraz klişe kalsa da araba yarışlarında senaryo modu çok da aranılan bir özellik değil zaten.

2014 yılında piyasaya çıkan oyun PC, PS ve Xbox platformlarında oynanabiliyor. Ücretsiz olan versiyona ise Uplay üzerinden sahip olabiliyorsunuz. Bu noktada oyunun ücretsiz olması için Uplay üzerinden kütüphanenize eklenmesi ve bir ay içerisinde sisteminize indirilmesi gerekiyor. An itibariyle oynayacak zamanınız yoksa bile oyunu indirip bir kere çalıştırmanız süresiz olarak The Crew oyununa sahip olmanız için yeterli.

Ücretsiz olarak The Crew oyununa ulaşmak için tıklayınız.

Bu Ayın Ücretsiz Oyunu: The Crew

Yukarıdaki ekranda sunulan bilgileri okuduktan sonra onay kutucuğunu işaretleyip “Get The Game Now”a tıkladığınızda The Crew oyununu kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.