Bryan Cranston’ın Yeni Filmi The Infiltrator’dan Haberler Var!

Taner Turna 06.06.2016

Breaking Bad dizinsindeki Walter White rolü ile milyonlarca hayrana ve onlarca ödüle sahip olan Bryan Cranston’ın baş rolde yer aldığı The Infiltrator filminden yeni bir fragman yayınlandı.

TV dünyasında süper güçlü kahramanların kol gezdiği bir dönemde ‘insani’ özelliklerin ve ‘sıradan’ dertlerin tetiklediği Breaking Bad dizisindeki Walter White karakteri ile büyüyen Bryan Cranston, bu yıl duyurulan 6 filmin (biri seslendirme) arasında yer alan The Infiltrator ile beyaz perdede karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En son geçtiğimiz yıl yayınlanan Trumbo adlı biyografik drama filmi ile karakter odaklı yapımların altından kalkabildiğini tekrardan ispatlayan Cranston’ın, The Infiltrator’daki performansı fazlasıyla merak konusu.

Federal bir ajanın uyuşturucu baronu Pablo Escobar’a (kendisini hepimiz yakından tanıyoruz zaten) ait bir çetenin içine sızmasını konu alan ve Robert Mazur’un kitabından beyaz perdeye uyarlanan The Infiltrator’da, Bryan Cranston’un yanı sıra Diane Kruger, John Leguizamo ve Amy Ryan gibi isimler de rol almakta. Senaristliğini ilk kez beyaz perdede göreceğimiz Ellen Sue Brown’ın kaleme aldığı filmin yapımcılığını ise Norman Merry üstleniyor.

Gerçek bir hikayeden yola çıkan The Infiltrator’ın şimdiye kadar yayınlanan iki fragmanı da fazlasıyla heyecan uyandırıcı. Filmde, federal ajan Robert “Bob” Mazur (bizim delikanlı Bryan Cransyon), Amerika’daki uyuşturucu ticaretinin yüzde seksenini elinde tutan Pablo Escobar’ı yakalamak için casusluk görevini üstleniyor. Çaylak ajan Emir Abreu ve Kathy Ertz ile Escobar’ın sağ kolu olan Roberto Alcaino ile beraber çalışmaya başlayan Mazur’un, en küçük hatanın bile başına büyük dertler açacağı suçlular dünyasındaki macerasını konu alıyor.

Senaryosu ile oldukça dikkat çeken The Infiltrator’dan şimdiye kadar yayınlanan fragmanları merak edenler aşağıda toplansın.


Taner Turna


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.